День Конституції – велике державне свято!

2
801

 

Дорогі земляки, шановні жителі Західного Донбасу, вітаю Вас з великим державним святом – Днем Конституції!

Конституція – не просто сухий закон, написаний на папері. Вона визначає саму суть, основу нашого життя у всьому її різноманітті, гарантує нам те, що ми сьогодні та завтра будемо вільними громадянами України! Конституція направляє розвиток країни, визначає зміст інших законів, упорядковує життя суспільства. Країна не стоїть на місці. Вона змінюється і вимагає оперативних змін у законах. Тому в Конституцію України вже не раз вносилися актуальні поправки та зміни. Але, головне, щоб цей Основний Закон докорінно не змінювався кожний раз з приходом нової влади.

Людина, її права і свободи – це непорушні цінності, закріплені в Конституції. Визнання, дотримання і захист прав і свобод людини і громадянина – є обов’язок держави. Впевнений, що спираючись на конституційні норми та положення, ми зможемо і далі вирішувати завдання соціально-економічного розвитку країни та Західного Донбасу, раціонально використовувати наш виробничий, природний і людський потенціал, рухатися до досягнення високого рівня життя всіх наших громадян.

В День Конституції України я від усього серця вітаю вас з святом, бажаю мирного неба над головою, подальшого розвитку демократичного суспільства у незалежній єдиній Україні.

Народний депутат України

Мартовицький А.В.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. За что будем пить в этот “светлый” день? За конституцию?
    За конституцию, которая направлена на рациональное использование людских ресурсов.В настоящее время правители страны и их сателиты разделили жителей страны на ватников и патриотов, на колорадов и укропов, на людей и нелюдей. При этом одним разрешено живыми сжигать других. Издеваться над основной массой народа, доводя их до нищеты и устраивать геноцид над другими людьми, прикрываясь какими то националистическими лозунгами о заботе о людях и территориальной целостности страны, о защите страны от каких то “магических сил”.
    За конституцию, которая направлена на рациональное использование производственных потенциалов. За те производственные потенциалы, которые страна у году иноземцев уничтожает, лишая людей и страну дополнительных рабочих мест. Страна уже не зарабатывает себе на жизнь, а просит у других стран кредиты. Хорошая конституция, не правда ли?
    Так за что будем пить? За то, как 25 лет нам рассказывали сказки, а довели страну до ручки. Только непонятно: до какой ручки. До той ручки, которой “гарант” подписывает указы, благодаря каким украинцы гибнут. Или. До той ручки, благодаря которой украинцы олускают гроб в землю со своими земляками.
    Противно отмечать такие “праздники”.

  2. Если раньше считали ВВП на душу населения, то сейчас считают сколько на душу населения придёт кредит. Скоро будем считать сколько хлеба съела душа населения.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ