В Павлограде демонтирована нелегальная автозаправка на улице Богуна

4
463

Налоговой полицией Днепропетровской области продолжается работа в составе Межведомственной региональной рабочей группы по противодействию нелегальному обороту горючего и ликвидации нелегальных мест розничной торговли нефтепродуктами и сжиженным газом на АЗС, по поручению Премьер-министра Украины от 11.03.2021 г.. По противодействию незаконному обороту горючего и в целях борьбы с нелегальным оборотом фальсифицированных, незаконно изготовленных нефтепродуктов.

На Днепропетровщине демонтировано 3 нелегальные АЗС (ГАЗС), одна из них – в Павлограде по ул. Богуна.

Об этом сообщает на своей странице в Facebook ДФС у Дніпропетровській області

“Слід зазначити, що власники АЗС (ГАЗС) заздалегідь попереджалися, у т.ч. через засоби масової інформації, про додержання вимог законодавства щодо реалізації підакцизних товарів, необхідність наявності дозвільних документів, відповідних ліцензій. У разі порушення вказаних вимог та відсутності добровільного припинення незаконної господарської діяльності – примусовий демонтаж АЗС (ГАЗС) відповідними правоохоронними органами.

Нещодавно податковою міліцією спільно з учасниками Міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу пального та ліквідації нелегальних місць роздрібної торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на АЗС було проведено комплекс заходів з перевірки діяльності ряду АЗС (ГАЗС) за фактами протиправної реалізації ними підакцизних товарів без відповідних ліцензій.

15 та 16 квітня 2021 року на підставі ухвал суду було проведено 3 огляди, в результаті яких виявлено та демонтовано обладнання нелегально розміщених АЗС (ГАЗС) – однієї – у м. Павлограді та двох – у м. Підгороднєму.

Демонтаж АЗС (ГАЗС) проводився за участю представників органів місцевого самоврядування, Державної служби з надзвичайних ситуацій, СБУ, Нацполіції, прокуратури, тощо.

Слід зазначити, що питання незаконного обігу підакцизних товарів перебуває на постійному контролі Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області.

Повідомляти про роботу незаконних заправок та факти нелегальної торгівлі пальним можна за номером «гарячої лінії» чергової частини податкової міліції, що працює у цілодобовому режимі, за тел. (067) 682 33 64″, – говорится в сообщении.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. А те заправки шо по трасе от алдана и дальше в николаевке, поворот на першик и дальше закрыли?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ