4 месяца работникам коммунального предприятия в Першотравенске не выплачивали заработную плату, – дело уже в суде

0
445

По всей видимости, руководитель коммунального предприятия г. Першотравенска и не догадывался, что за невыплату заработной платы наступает уголовная ответственность. Может, и знал, но теперь за долг по заработной плате перед работниками предприятия за 4 месяца в сумме 62 тыс. грн, директору придется ответить по всей строгости закона в суде.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

4 месяца работникам коммунального предприятия в Першотравенске не выплачивали заработную плату, - дело уже в суде“За процесуального керівництва Першотравенської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника місцевого комунального підприємства за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати).

Так, керівник підприємства протягом чотирьох місяців не виплачував заробітну плату працівникові, внаслідок чого утворилась заборгованість у понад 62 000 гривень.

Судовий розгляд справи триває.

Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років”, – говорится в сообщении.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ