Даруй коханим красу

0
395
"Ялинка під ключ" від Людмили захоплює

Навіть під час війни слід відволікатися від повсякденних тривог. Хоча б на півгодини. Посидіти серед гарних речей і відчути домашній затишок. А для цього потрібно зовсім не багато чого.

Даруй коханим красуУнікальні речі творить у Павлограді майстер декору, діяч мистецтв Людмила. Це іграшки з пластифікатора, що не б’ється, свічники, оргінальні світильники у вигляді величезних квітів, тарілки під цукерки та мандарини, ікебани та інші эксклюзивні композиції ручної роботи, які здатні прикрасити будь-який будинок.Даруй коханим красуЛюдмила – приватний підприємець, і хоча її сфера діяльності не пов’язана з творчістю, свій вільний від роботи та сім’ї час вона присвячує творчому хобі – створює красу навколо себе та для людей.

Вона вислуховує побажання клієнта і пропонує кілька варіантів оформлення чого завгодно: новорічної ялинки, інтер’єру кімнати та ін. Від мінімум фінансових витрат, до чого “душа побажає.

Ось як про роботи Людмили кажуть її клієнти:

Даруй коханим красуДаруй коханим красуНам усім нерідко доводиться ламати голову, що подарувати на день народження близькій людині, на 8 Березня або як влаштувати неповторний вечір при свічках у День Святого Валентина і т. д. Людмила завжди пропонує гарний ексклюзив на всі випадки життя.

Завітайте до mila.studio.decor в Instagram

Дари любимым красоту

Даже во время войны нужно отвлекаться от повседневных тревог. Хотя бы на полчаса. Посидеть среди красивых венщей и почувствовать домашний уют. А для этого нужно совсем не многого.

Уникальные вещи  создает в Павлограде мастер декора, деятель искусств  Людмила. Это игрушки из небьющегося пластификатора, подсвечники, оргинальные светильники в виде огромных цветов, тарелки под конфеты и мандарины, икебаны и другие эксклюзивные  композиции  ручной работы, которые способны украсить любой дом.

Людмила – частный предприниматель, и хотя ее сфера деятельности не связана с творчеством, своё свободное от работы и семьи время она посвящает творческому хобби – создает красоту вокруг себя и для людей.

Она  выслушает пожелания клиента и предлогает несколько вариантов оформления чего угодно: новогодней елки, интерьера комнаты и пр. От минимум финансовых затрат, – до “чего душа пожелает”.

Нам всем нередко приходится ломать голову, что подарить на день рождения близкому человеку, на 8 Марта или же как устроить неповторимый вечер при свечах в День Святого Валентина и т. д. Людмила всегда предлагает красивый эксклюзив на все случаи жизни.

Загляните на mila.studio.decor в Instagram

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ