Даруй коханим красу

0
170

Навіть під час війни слід відволікатися від повсякденних тривог. Хоча б на півгодини. Посидіти серед гарних речей і відчути домашній затишок. А для цього потрібно зовсім не багато чого.

Даруй коханим красуУнікальні речі творить у Павлограді майстер декору, діяч мистецтв Людмила. Це іграшки з пластифікатора, що не б’ється, свічники, оргінальні світильники у вигляді величезних квітів, тарілки під цукерки та мандарини, ікебани та інші эксклюзивні композиції ручної роботи, які здатні прикрасити будь-який будинок.

Даруй коханим красуЛюдмила – приватний підприємець, і хоча її сфера діяльності не пов’язана з творчістю, свій вільний від роботи та сім’ї час вона присвячує творчому хобі – створює красу навколо себе та для людей.

Вона вислуховує побажання клієнта і пропонує кілька варіантів оформлення чого завгодно: новорічної ялинки, інтер’єру кімнати та ін. Від мінімум фінансових витрат, до чого “душа побажає”.

Ось як про роботи Людмили кажуть її клієнти:

Даруй коханим красуДаруй коханим красуНам усім нерідко доводиться ламати голову, що подарувати на день народження близькій людині або як влаштувати неповторний вечір при свічках і т. д. Людмила завжди пропонує гарний ексклюзив на всі випадки життя.

Завітайте до @mila.studio.decor в Instagram

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ