Цікава жінка, у Павлограді, поскаржилася суду, що її переслідують поліцейські

1
3419

Жінки мають право на особливу думку і на особливу оцінку реальності, оскільки чоловіки постійно на них звертають увагу, переслідують їх і, взагалі, упереджено ставляться, щодня відкрито дискредитуючи їх. Жити під таким наглядом нелегко. І, виходячи з себе, жінки обурюються. Так, цікава жінка, співробітниця одного з солідних підприємств Павлоградщини, якій доводиться особисто керувати своїм автомобілем, у суді обурилася тим, що в неї постійні непорозуміння з поліцейськими, які до неї упереджено ставляться.

Напевно, сотні жінок-водіїв із солідарності могли б заявити те саме і звинуватити поліцейських у якійсь негласній змові, але заявила лише одна. Заявила те, що поліцейські її звинуватили у порушенні правил дорожнього руху.

У матеріалах Павлоградського суду повідомляється:

« 9.11.2022 року о 14:46 годині в м.Павлограді по вул. Центральній жінка, керуючи транспортним засобом марки «Volkswagen Passat»,  при перестроюванні не надала дорогу патрульному автомобілю марки «Mitsubishi», який рухався в попутному напрямку по тій смузі, на яку вона перестроювалася, чим своїми діями створила аварійну ситуацію, змусивши водія автомобіля «Mitsubishi» різко гальмувати аби уникнути зіткнення. Своїми діями водій порушила вимоги п.10.3 ПДР України.

Але жінка з`явилася в призначене судове засідання і свою провину не визнала. Вона суду повідомила, що під час руху на автомобілі «Фольксваген» по вул. Центральній м.Павлограда поруч з площею, вона увімкнувши правий показник повороту, впевнившись в безпечності свого маневру, здійснила перестроювання зі смуги, по якій рухалась, на смугу, по якій рухався поліцейський автомобіль. Вказаний транспортний засіб був на великій відстані від її автомобіля, ніякої аварійної ситуації не створювала. В неї постійні непорозуміння з поліцейськими, які до неї упереджено відносяться.

Належних доказів інкримінованого адміністративного правопорушення не було зібрано: показання свідків та понятих відсутні, відеозапис подій відсутній. У разі визнання її винуватою, вона просила не позбавляти її права керування транспортним засобом, бо вона працює на декількох роботах, які пов`язані з використанням власного транспортного засобу.

Але вина водія у вчиненні інкримінованого адміністративного правопорушення доведена записом про фіксування на відеореєстратор даного правопорушення, на якому зафіксовано, як 09.11.2022 року автомобіль «Volkswagen Passat» рухається по вул.Центральній м.Павлограда в лівій смузі руху та наближається до перехрестя з вул.Соборна. Зупинившись на заборонений сигнал світлофору вказаний транспортний засіб перебуває на лівій смузі руху, паралельно в правій смузі руху знаходиться патрульний автомобіль. Після появи зеленого світла на світлофорі учасники дорожнього руху розпочинають рух, зокрема і патрульний автомобіль. Водій автомобіля «Volkswagen Passat», різко змінює смугу руху, перестроївшись в смугу, по якій рухається патрульний автомобіль. Водій патрульного автомобіля застосовує гальма, щоб уникнути зіткнення з вказаним транспортним засобом, а потім одразу розпочинає переслідування цього автомобіля.

Суд постановив:

Визнати винною обвинувачену у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.122 ч.5 Кодексу України. На підставі ст.122 ч.5 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі вісімдесяти п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1445 (одна тисяча чотириста сорок п`ять) гривень. Стягнути судовий збір у розмірі 496.20 гривень на користь держави.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Жаль, что машинки прыгать не умеют: так бы пересекочила через патрульных и не создала бы аварийную обстановку)

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ