Якщо побачите у парку чужий телефон, обійдіть його десятою дорогою

0
689

Побачивши на лавці 7 тис. грн, мало хто утримається від спокуси покласти їх собі в кишеню. Якщо цінну річ підбереш з лави, то крадіжкою це важко назвати. Це можна назвати винахідливістю та кмітливістю. Тільки закон подібну кмітливість розглядає, як злочин.

Наприклад, у Тернівці безробітний чоловік на лавці в парку підібрав телефон. Він не став кликати господаря або звертатися до поліції, а тихо відніс його до ломбарду. Але потім опинився на лаві підсудних.

У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється:

20 жовтня 2022 року в парку по вул. Курська, район «Автостанції» м. Тернівка, скориставшись тим, що чоловік відійшов від лавочки, де залишив свій мобільний телефон марки Xiaomi модель Redmi Note 10 5G, . заволодів телефоном вартістю 7470 грн.

Обвинувачений в судовому засіданні винним себе визнав повністю. Підтвердив, що він взяв телефон і в подальшому здав в ломбард. У вчиненому розкаюється, з сумою викраденого згоден, відшкодував потерпілому завдану шкоду.

Суд ухвалив:

Визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України та призначити покарання у вигляді 5 (п`яти) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання, якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення та виконає покладені на нього обов`язки.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ