Собаководам и любителям бега трусцой нужно смотреть под ноги, чтобы не наступить на гранату

3
286

Это в мирные времена гранаты и мины можно видеть только в кино. Но мы сегодня живем в условиях прозрачных границ, слабой власти и затянувшейся гибридной войны. Боевые гранаты влетают в дома мирных граждан, валяются в детских песочницах и взрываются, калеча людей.

Выходя на прогулку, нужно быть готовым к тому, что вам под ноги может попасться граната.

Например, вчера, 11-го января, у села Богдановка, во время прогулки с собакой, местный житель нашел гранату. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС. Хотя боевые действия у села Богдановки, в последние 77 лет не велись.

В сообщении сказано:

«11 січня об 11:00 до Служби порятунку «101» звернувся чоловік та повідомив, що під час прогулянки з собакою, на відкритій території неподалік села Богданівка Павлоградського району він виявив небезпечну знахідку.
За адресою направлено групу піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Знахідка виявилась застарілою гранатою Ф-1. Піротехніки ретельно обстежили місце події, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено. Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області боєприпас знешкоджено шляхом контрольованого підриву.

Шановні громадяни! Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів!
У разі виявлення підозрілої знахідки необхідно одразу повідомити про це за номером «101» або «102».

Категорично забороняється:

– торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

– засипати ґрунтом або чимось його накривати;

– намагатися розібрати вибухонебезпечний предмет;

– по можливості необхідно встановити навколо знайденого предмету огорожу або попереджувальний знак й чекати на прибуття фахівців».

3 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ