Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії

0
707

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії,
близькі та рідні загиблих учасників ліквідації її наслідків!
Дорогі друзі!

З моменту аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, наслідки якої навіть важко уявити, минув уже 31 рік. Але пам’ять про ті страшні тижні й місяці, людей, що ціною свого здоров’я та навіть – життя, врятували нашу зелену планету від ядерної загрози, живе у наших серцях й житиме вічно.
Адже перемога над невидимим ворогом – радіацією – була досягнута, завдяки вашим неймовірним мужності, самопожертви і героїзму. Багатьох учасників тих страшних подій вже немає з нами. Але ми завжди будемо пам’ятати кожне прізвище та ім’я героя – ліквідатора.
Ті, хто переміг ядерну загрозу й залишився живим – втратили здоров’я. І держава, всі гілки її влади мають докласти максимум зусиль для того, щоб допомогти вам прожити ще багато років, передаючи пам’ять про ті надзвичайно важкі дні і ночі, героїзм ліквідаторів прийдешнім поколінням, щоб надалі уникнути подібних катастроф.
Шановні ліквідатори, сім’ї та близькі загиблих під час ліквідації аварії на ЧАЕС, дорогі друзі! Від усього серця бажаю вам здоров’я, мирного неба над головою, постійної турботи про вас держави, місцевої влади, поваги оточуючих, любові рідних і близьких!
Низький вам уклін за ваш подвиг в ім’я збереження життя на Землі!

З щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ