На Павлоградщіні чоловіка, який живе за рахунок своєї матері, притягнули до примусової праці на 50 годин

0
481

Мешканець села Межирічі, який живе за рахунок своєї матері, був залучений до примусової праці протягом 50 годин, – про це повідомлялося в матеріалах міськрайонного суду Павлограду:

« 21.12.2022 року о 17.30 годині , перебуваючи за місцем свого мешкання, вчинив домашнє насильство фізичного та психологічного характер відносно своєї матери.

Обвинувачений в призначене судове засідання з`явився, свою провину не визнав, суду пояснив, що у вечірній час доби він перебував вдома та зайшов до кухні, намагався випити чаю. В цей час до нього прийшла його мати та почала задавати питання, які вже до цього декілька разів запитувала. На що він зробив їй зауваження, після чого мати пішла до сусідки. Пізніше цього ж дня приїхали поліцейські та провели із ним бесіду. З матір`ю він не сварився та на неї не кричав. Відколи мати стала разом з ним проживати, в них в будинку відбуваються сварки. Вважає, що матір таким чином намагається його виселити з будинку, а оселю продати.

Допитана в судовому засіданні потерпіла суду пояснила, що вона проживає разом із сином в будинку її батьків. Син ніде не працює, будь-якого доходу не має. У нього часто трапляються приступи агресії, в цей момент він себе не контролює. 21.12.2022 року син знову безпричинно влаштував сварку, перебуваючи у кухні. Спочатку ногою вдарив по столу, від чого посуд побився, потім став на неї кричати, ображати нецензурними словами, кинув черевиком так, що розбив скло. Вона заховалася від нього в іншій кімнаті. Скориставшись відсутністю сина біля вхідних дверей, вона вибігла з будинку до сусідів за допомогою.

Допитана в судовому засіданні сусідка показала, що в їх будинку постійно відбуваються сварки між сином та матір`ю. Нецензурні вислови чує вся вулиця. 21.12.2022 року вона почула галас з будинку сусідів. Майже одразу до неї прибігла сусідка, вона була збуджена та заплакана, прохала викликали поліцію. Поліцейські приїхали швидко. Зі слів її чоловіка, він бачив розбите скло на подвір`ї останніх. Обвинувачений ніде не працює, постійно вимагає у матері гроші, а вона оформила кредити, щоб сплатити борги сина.

З’ясувалося що обвинувачений учасник бойових , який потребує психологічної допомоги.

Суд постановив :

Визнати винним чоловіка у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.2 КУпАП.

Притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 50 (п`ятдесят) годин. Стягнути судовий збір у розмірі 496.20 гривень на користь держави”.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ