У Павлограді п’яний чоловік під час комендантської години через втрату пильності потрапив до реанімації

0
565

До диспетчерської напрямку Павлоградської станції 11.08.2022 року о 00 год. 41 хв. надійшов виклик з приводу «ДТП». Транспортна пригода сталася на трасі по вул. Дніпровська, яка проходить через місто Павлоград.

Про це повідомляє головний лікар Павлоградської міської станції швидкої медичної допомоги Світлана Зайчикова.

“Бригада у складі лікаря з МНС Панасенко Олександра Михайловича, фельдшера з МНС Крупської Аліни Юріївни та водія Булави Василя Івановича, які працюють на Павлоградської підстанції, під керівництвом генерального директора КП “ОЦЕМД та МК” ДОР Радія Анатолійовича Шевченка, прибула на місце виклику через 3 хвилини. На місці події з’ясувалося, що компанія з 3-х чоловік (ймовірно у стані алкогольного сп’яніння) переходила трасу, де і був спричинений наїзд вантажним автомобілем на одного з них.

Постраждалому в тяжкому стані з ознаками травматичного шоку 2 ступеню, відкритою черепно – мозковою травмою екстрена медична допомога була надана на місці події (протекція дихальних шляхів, киснева підтримка, внутрішньовенне введення розчинів, знеболення). Постраждалий доставлений в спеціалізований заклад КНП «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» ПМР. В приймальному відділенні у постраждалого виникла зупинка дихання.

Сумісними зусиллями членів бригади ЕМД та чергового лікаря проведено реанімаційні заходи, які призвели до відновлення самостійного дихання. Постраждалий госпіталізований до реанімаційного відділення КНП «ПЛІЛ» ПМР”, – написала Світлана Зайчикова.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ