Нібито, захищаючи честь малолітньої дівчинки, чоловік побив колишнього поліцейського до непритомності і втратив свободу

0
272

У Павлограді винесено вирок раніше засудженому чоловікові, який завдав травми колишньому співробітнику поліції, під час спільної п’янки. Як заявив обвинувачуваний, він захищав від сексуального насильства малолітню дівчинку. Але суд йому не повірив.

У матеріалах Павлоградського суду повідомляється: 05.05.2022 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, приблизно о 13.00 год., прийшов до энайомого, та вони спільно стали вживати спиртні напої. Обвинувачений наніс один удар рукою по обличчю постраждалому в район верхньої губи. Після чого, кулаками наніс ще близько п`яти ударів по голові в районі скроні з лівої сторони. Далі, наніс один удар по нозі потерпілого, в результаті якого останній втратив рівновагу та впав на підлогу. Далі обвинувачений ногами наніс близько 10 ударів по тулубу постраждалого, від яких останній втратив свідомість.

Далі він викрав дві чоловічі сумочки, загальна вартість яких складає 604,35 грн., паспорт та пластикову картку «Monobank». З місця скоєння злочину зник та викраденим майном розпорядився на свій розсуд. Своїми умисними, злочинними діями ОСОБА_3 спричинив потерпілому матеріальний збиток на загальну суму 604,35 грн.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у пред`явленому обвинувачені визнав частково, та суду пояснив, що у травні 2022 року, в с. Межиріч, він зайшов у магазин, де побачив потерпілого який розпивав спиртні напої, та запросив його у гості. За місцем проживання потерпілого вони продовжували вживати спиртне. Через деякий час пішла розмова про його судимість, в результаті чого між ним та потерпілим виникла сварка. Потім він почав бити потерпілого.

Потім він поклав потерпілого на диван. Також причиною побиття потерпілого було те, що останній хотів у відношенні малолітньої дівчини здійснити сексуальне насилля, а саме тягав її по хаті. Сумку він взяв раніше з погодженням потерпілого, що б її не вкрали діти які бігали по будинку. Коли він тікав, то сумка так і залишилась у нього. В сумці були документи та картка. Не повернув своєчасно сумку, так як був у шоковому стані, після бійки, та не помітив що вона на ньому.

З тілесними ушкодженнями, виявленими у потерпілого, він погоджується. Потерпілий також йому наносив тілесні ушкодження, але він не звертався до лікарні, та до поліції. Свою вину у вчиненні інкримінованого йому правопорушення визнає частково, оскільки вважає,що причинив тільки тілесне ушкодження потерпілому. Розбою не було,так як він сумку з документами не забирав у потерпілого.

Потерпілий в судовому засіданні показав, що 5.05.2022 року він знаходився в себе дома, де раніше з малознайомим йому обвинуваченим вживали спиртні напої, під час чого між ними виникла сварка, та обвинувачений наніс йому декілька ударів руками, а потім ногами по всьому тілу, від яких він втратив свідомість. З його будинку зникли речі, а саме дві сумки, які перебували на кухні, та у сумках був його паспорт та банківська картка. Момент, коли пропадали його речі він не бачив. У лікарні він перебував на стаціонарному лікуванні приблизно 2 тижні.

Претензій до обвинуваченого він не має, та покарання останньому просить призначити на розсуд суду.

Цівільна жінка обвинуваченого в судовому засіданні показала, що з обвинуваченим вони 5 років проживали у цивільному шлюбі, та у них добрі стосунки. Потерпілого вона не знає. 05.05.2022 року, приблизно о 13.00 год., її та обвинуваченого запросили у гості, де вони спільно з власником будинку стали вживати спиртні напої. Зі слів обвинуваченого потерпілий пішов у кімнату, та почав залицятися до дівчинки, яка була у будинку, тому обвинувачений зайшов туди, та хотів захистити дівчину.

Тілесні ушкодження на потерпілому вона не бачила, та сумок також не бачила. На досудовому слідстві вона не говорила слідчому щодо побиття потерпілого, та викрадення ноутбуку, та підпис під протоколом їй не належить.

Неповнолітня свідок в присутності законного представника та педагога суду показала, що обвинувачений та жінка, яка була з ним втекли через вікно. При затримані обвинуваченого вона бачила сумку потерпілого де був паспорт на ім`я останнього. Потерпілий раніше працював у поліції, тому обвинувачений саме за це і побив його.

Суд ухвалив :

Визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 125 КК України та призначити йому покарання у виді арешту на строк шість місяців.

Відповідно до ч.1 ст. 71 КК України до призначенного покарання приєднати не відбуте покарання за вироком Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 04.10.2021року, та призначити остаточне покарання у вигляді двох років шести місяців позбавлення волі.

Строк відбуття покарання ОСОБА_3 відраховувати з моменту затримання, а саме з 05 травня 2022 року.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ