Чи варто залишати на волі невмирущих прихильників російського світу?

1
433

334 дні російські окупанти відкрито вбивають мешканців України та руйнують населені пункти. Смерть та розруха. – Це те, що несе нам росія. Але досі серед українців чимало громадян, які сплять і бачать завоювання України. Скільки їх, – порахувати неможливо. Але, чи не щодня, поліцейські виявляють цих фанатів «руського миру» і пред’являють їм звинувачення.

Так, дізнавачі павлоградської поліції викрили ще чотирьох колаборантів. Встановлено, що мешканка Павлограду та троє жителів Тернівки на особистих сторінках в одній із соціальних мереж вихваляли російську армію та керівництво країни-агресора. Про це повідомляє
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Дізнавачі сектору дізнання спільно з поліцейськими карного розшуку Павлоградського районного відділу поліції та оперативниками УСБУ м. Павлограда провели санкціонований судом обшук. За місцем мешкання тернівчанки, підозрюваної у колабораційній діяльності, вони виявили та вилучили мобільний телефон. Усі дії проводились під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.

17 січня співробітники поліції провели три обшуки за місцем мешкання осіб, які у забороненій в Україні соціальній мережі підтримували дії ворога. Слідчі дії проводились у двох жителів м. Тернівка та мешканки м. Павлоград.

16 та 18 січня зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Матеріали кримінального провадження скеровані до суду.

Але чи варто їх залишати на волі?

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ