Бюджет міст повинен формуватися прозоро

2
508

Голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков публічно звернувся до місцевих рад, політичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини: «Обласна, міські та районні ради регіону ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік. Це – найважливіші фінансові документи, які забезпечать функціонування життєдіяльності найскладнішої соціально-економічної системи Дніпропетровщини».
«УДАР» акцентує увагу на тому, що від бюджетів буде залежати ступінь забезпеченості виконання цілого комплексу програм, від яких в наступному, дуже не простому році залежить доля більше трьох мільйонів жителів області. Тому органи місцевого самоврядування зобов’язані пам’ятати: на них лежить величезна відповідальність за прийняття цього документу, за його якісну і серйозну підготовку.
Довгий час в Україні формувалася непрозора закрита система роботи влади, байдужа до проблем людей, до запитів суспільства. Не стала винятком і Дніпропетровщина, зазначає депутат Тернівської міської ради Олег Паршин. «Зараз саме від нас з Вами залежить, наскільки швидко суспільство візьме під контроль роботу чиновників і наскільки ефективно зможе їх контролювати.
«Бюджети на 2015 рік повинні максимально відповідати нинішнім викликам і відповідати на три ключових питання: збереження миру і благополуччя в області, підтримка економіки і соціальний захист людей. Для цього вкрай необхідно забезпечити широке, публічне обговорення обласного, міських та районних бюджетів із обов’язковим залученням громадськості », – підкреслює голова Дніпропетровської обласної організації партії« УДАР »Руслан Колесніков.
Олег Паршин підтримує заклик Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» до політичних партій, громадських організацій регіону взяти активну участь у процесі громадської експертизи і дати оцінку цим важливим документам.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Красиво он изрекает ни о чем. А слабо Русланчику пропеть,где денежку в бюджет взять?

    • На такие вопросы не Руслан должен отвечать, а ныне действующие депутаты. А то, что этих сволочей нам нужно контролировать – это 100%!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ