Жильцы 50-ти квартир, в Терновке, теперь будут справлять нужду на придомовой территории

1
2032

Чудная у нас страна: поставщики коммунальных услуг давят на психику должников, выбивая долги, но услуги им предоставляют, видимо, рассчитывая на пробуждение совести. Долги растут, а должники годами получают тепло и водопроводную воду.

Многомиллионные долги, возникающие в результате этой благотворительности, гасит городская власть, перечисляя деньги из городского бюджета.

Страшным наказанием для должников сегодня является тампонирование канализационных труб. Коммунальщики Терновки используют для этого CHOP-2008.

25 мая 50 должников Терновки будут беспощадно наказаны блокировкой канализации.

Об этом сообщается на официальном сайте КП ТЖКП.

«У вівторок, 25 травня, від послуги водовідведення (каналізації) будуть відключені 50 квартир по вулиці Перемоги в будинках №№ 11, 11А, 15, 15А та 15Б.

Перш за все – це злісні боржники, які не сплачують за надані послуги та власники квартир, що не виконують зобов’язання за договорами реструктуризації боргів.

Звертаємо увагу! В разі застосування до боржника системи індивідуального тампонування (блокування) каналізаційної системи, відновлення послуги водовідведення, тобто роботи з розблокування є платними. В разі спроби абонентом самостійного розблокування та пошкодження системи каналізаційних стоків, фахівцями КП «ТЖКП» буде складено Акт про псування комунікаційних мереж з подальшим повідомленням у правоохоронні органи та стягненням збитків. Крім того, незаконне втручання та пошкодження, мають всі ознаки кримінального правопорушення.

КП «ТЖКП» звертається до мешканців міста Тернівка, які мають заборгованість за комунальні послуги! Не накопичуйте борги! Будь-яку складну ситуацію можна вирішити, і спеціалісти абонентського відділу готові завжди допомогти. На сьогодні Договір реструктуризації є кращою альтернативою, адже графік платежів розраховується індивідуально, без пені та штрафів», – говорится в сообщении.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ