Буде тепло: гірники шахти Тернівська достроково видобули 1,4 млн тонн вугілля

0
703
ш. Тернівська_виробничий новий рік

Понад 1 млн 400 тис. тонн вугілля видали на-гора гірники шахти Тернівська. Раніше встановленого плану та першими в ДТЕК Павлоградвугіллі. Основа такого результату – злагоджена робота всіх співробітників, підкріплена інвестиціями компанії в виробництво. З початку року ДТЕК вклав в розвиток шахти більше 188 млн грн.

Буде тепло: гірники шахти Тернівська достроково видобули 1,4 млн тонн вугілля
Колектив ш. Тернівська

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Шахтоуправління Павлоградське

Видобуток вугілля на шахті ведеться двома ділянками. Лави гірники відпрацьовують на вітчизняних комбайнах УКД 200-500. З початку року середньодобовий видобуток по шахті склав 4,6 тис. тонн вугілля.

– Командна робота, дисципліна, ефективне управління, грамотне планування та правильно поставлені завдання – фактори виробничого успіху колективу шахти Тернівська, – зазначає головний інженер шахти Тернівська ДТЕК ШУ Павлоградське, Євген Богословський. – І це досягнення знакове не тільки для нас. Адже зараз опалювальний сезон і нам просто необхідно збільшувати запаси вугілля, щоб жителі міст і селищ перезимували в теплі. А запорука цього – стабільна і безпечна робота наших гірників.

Річний план виконано. При цьому колектив Тернівської шахти до кінця року збирається видати на-гора ще 134 тис. тонн вугілля.

Довідка:

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії – 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ