Гриценко: Після першого ж голосування чужою кнопкою депутат буде позбавлений мандату

1
562

Коли Анатолій Гриценко стане президентом, одним із перших його законопроектів стане позбавлення мандату будь-якого народного депутату після першого зафіксованого голосування чужою кнопкою.

Про це лідер «Громадянської позиції» заявив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, коментуючи останні дані організації «Чесно» щодо випадків неособистого голосування у жовтні.

«Вони порушили Конституцію. Вчинили злочин, це зафіксовано технічно/документально. І при тому нібито нічого не сталося – продовжують сидіти в парламенті. Гаранта дотримання Конституції це не турбує. При мені такого – не буде!», – підкреслив Анатолій Гриценко.

Політик запевнив, що після першого ж зафіксованого голосування чужою кнопкою депутат, незалежно від фракційності чи партійності, буде позбавлений мандату.

Раніше лідер «Громадянської позиції» заявляв, що «кнопкодавів» треба негайне позбавляти депутатського мандату, статусу та недоторканності.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Толян, опять пургу несешь. Мне, пэрэсичному украинскому быдлу, индифферентно как они голосуют. Хоть один за всех. Меня больше интересует-за что они голосуют.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ