Нова ціна на проїзд в “ДНР” розгнівала донеччан – бойовиків відкрито проклинають

2
679

Підвищення цін на проїзд в громадському транспорті, зокрема в маршрутних таксі, в “ДНР” гряде з 1 липня. Відповідні оголошення з’явилися в багатьох маршрутках ОРДО.

Про це повідомляють переселенці.

Незважаючи на те що нова ціна від попередньої буде більше на пару рублів, дане повідомлення в соцмережах викликало хвилю критики на адресу “влади” “ДНР” і особисто терориста і ватажка бойовиків Олександра Захарченко.

Донеччани прямо звинувачують бойовиків в популізмі і кажуть, що тепер населення “ДНР” від анонсованого підвищення пенсій також з 1 липня нічого не виграє, оскільки цю різницю багато пенсіонерів якраз і будуть витрачати на катання в транспорті.

З наступного тижня ціна на проїзд в ОРДО підніметься до 10-11 рублів.

Також донеччани скаржаться на подорожчання ліків і продуктів. Жителі “ДНР” констатують, що в ОРДО терористи не хочуть думати про підвищення зарплат, але разом з тим постійно “радують” підвищеннями в тій чи іншій соціальній галузі. Вони обурені черговою “ініціативою” Захарченко “поліпшити” життя народу і радять ватажкові “ДНР” йти на відпочинок.

“Захар, тебе пора на отдых… или продавай свои машины и дома и подымай людям зарплату”, “Замахали их повышения, лучше бы бюджетникам подняли ставки”, “Т**ри, видно, в какую сторону они о народе думают”, – пишуть розлючені люди.

За їх словами, підвищення не зіграє ніякої ролі в поліпшенні пасажироперевезень в “ДНР”, так як в маршрутках та іншому транспорті як були битком набиті людьми салони, так і є. Донеччани також скаржаться на бруд в транспорті і порівнюють себе з худобою, яку перевозять для забою.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. ” і порівнюють себе з худобою”, а чого тилькы поривнюють? Тупое быдло одинаковое, что в Украине, что на территории бандформирований ЛДНР.

  2. Как будто не территории Украины цены не растут ,на проезд в том числе. Ихние 10-11 рублей на проезд равняются нашим 5-5,50 грн.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ