Герої не вмирають: Богуслав прощатиметься із загиблим на Луганщині Олександром Турченко

0
518

Мабуть немає ні одного українського міста, ні одного села, які б не втрачали сьогодні своїх відважних синів, що захищають Україну від російської агресії. Цього разу сумна звістка прийшла до Богданівської ОТГ.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Богданівської сільської ради на своїй сторінці у Facebook.

“14 лютого 2023 року у жорстокій війні за рідну землю, за її цілісність, за спокій та мир в бою під м. Кремінна Луганської області загинув житель села Богуслав – Турченко Олександр Андрійович, 04.09.1996 р.н.

Олександр народився в смт Сахновщина Харківської області. В селі Кочережки Павлоградського району Саша пішов до школи, а в 2011 році сім’я Турченків переїхала до Богуслава, де закінчив 9 класів. Навчався у Тернівському гірничому ліцеї, здобув професії електрослюсар підземний, машиніст потяга підземний. Працював на шахті Самарська.

З 2016 року Олександр пішов до лав армії, після чого підписав контракт в/ч 3032, з 2021 року брав участь в Операції Об’єднаних Сил (АТО). Знову контракт, але вже з в/ч 3036, з перших днів на війні. Брав участь у бойових діях на Запоріжжі, гнав ворога в контрнаступі з Харківщини.

Стискається серце, болить душа, переповнює лють. Наш земляк відважно боронив неньку-Україну, був справжнім патріотом, доброю, щирою людиною, прекрасним сином, хорошим братом та вірним другом для своїх побратимів. Безжальна війна забрала не лише його життя, а й мрії, і майбутнє…

Сільський голова Олексій Грищенко, депутатський корпус, працівники виконавчого комітету Богданівської сільської ради та мешканці громади розділяють біль непоправної втрати з рідними, друзями та побратимами.

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!
Вічна Слава Героям!

Прощання з Героєм відбудеться:
18 лютого 2023 року о 12.00
за адресою: с. Богуслав
провулок Шевченка, 25;
12.30 – відспівування;
Поховають Олександра
на Центральному кладовищі с. Богуслав”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ