Битва за воду: третьи сутки коммунальщики борются за воду для Терновки

0
820

ЦРП Терновки переведен в режим поддержки водоснабжения города в связи с порывом на участке водовода ДЗД в районе балки Свидовок Павлоградского района. Есть угроза замерзания воды в системе водоснабжения города. Это уже четвертый порыв за сутки, связанный с проседанием грунта. Брошены все силы на ликвидацию аварии. Люди работают в тяжелых погодных условиях, но делают все возможное для того, чтобы в Терновке появилась вода.

Об этом сообщается на официальном сайте КП ТЖКП.

“Станом на 21 годину, понеділка 18 січня 2020 року, ЦРП міста Тернівка переведене на ощадливий режим постачання холодної води. Така необхідність викликана постійними поривами на водогоні «Дніпро – Західний Донбас» в районі балки Свідовок Павлоградського району.

Наразі силами робітників водогону «ДЗД» з залученням працівників та спецтехніки комунального підприємства Тернівки ліквідовується четвертий порив на водогоні за добу, причиною якого стало просідання ґрунту.

Аварійно-відновлювальні роботи ведуться одразу на двох водонапірних трубопроводах, діаметром 400 та 800.

У зв’язку з аварійної ситуацією на водогоні, КП «ТЖКП» вимушене зменшити тиск в системі водопостачання задля запобігання повного заморожування міської системи водопостачання, з огляду на остаточну кількість води в резервуарах ЦРП.

Звертаємо увагу!

– Аварійна ситуація склалася на водогоні «Дніпро – Західний Донбас», який не підпорядкований КП «ТЖКП».

– Порив трубопроводів стався поза межами міста Тернівка.

– Задля недопущення катастрофічної ситуації, КП «ТЖКП» оперативне направило працівників та техніку на місце аварії.

– Аби скоріше дніпровська вода дісталася до помешкань тернівчан, спеціалісти КП «ТЖКП» працюють третю добу в важких погодних умовах.

UPD: Вранці очікуємо відновлення водопостачання. Дякуємо всім за розуміння…”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ