Безкоштовні LED-лампи у Павлограді зводять цілі сім’ї з розуму

4
699

Охочий до дармовщинки народ сьогодні впав у нездоровий ажіотаж через обмін “лампочек ілліча” на світлодіодні лампочки. На лампочки полюють цілими сім’ями.

Дізнавшись про те, що Укрпошта міняє безкоштовно лампочки розжарювання на LED-лампи, громадяни по-господарськи скуповують їх у магазинах.

Але торгівля відреагувала одразу. Ті лампочки розжарювання, які донедавна коштували 15 грн. за штуку, сьогодні продають уже за 30 грн. До речі, економ-лампа коштує близько 40 грн. Але процес захоплює.

Безкоштовні LED-лампи у Павлограді зводять цілі сім'ї з розумуНагадаємо, старі лампочки змінюють на нові LED- лампи з 16 січня 2023 р. Згідно з постановою кожен має можливість обміняти п’ять ламп розжарювання на п’ять світлодіодних (LED) ламп за рахунок коштів ЄС.

Шкода, що можна обміняти лише 5 лампочок. Надаючи паспортні дані та ідентифікаційний код у пункті обміну, вдруге обміняти одній і тій самій людині лампочки не вийде. Але взявши в обіг всіх родичів, підприємливі павлоградці продовжують затарюватися.

Тільки за перший тиждень дії урядової програми на Дніпропетровщині, як повідомляє Дніпро ОВА, обміняли понад 216 тис. лампочок. Що буде з лампами розжарювання – це нікого не цікавить.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. А що не так? Є така ініціатива,чому не скористатись? Це ж не депутати і мери які народ під час війни обкрадають. В гаражі валялись лампи, все хотів викинути, а так тепер є лед на заміну, до речі не самі круті, та нічого підуть.

  2. А чому нас повинно цікавити, що з тими лампами розжарювання станеться? Хай хоч в Африку їх відвезуть задарма.
    Автору ніби-то не однаково теж. Не треба людей цим навантажувати.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ