Безбарьерность: более 5 тыс. новых ноутбуков получили школы Днепропетровщины

1
234

Дистанционное обучение школьников в связи  с карантином все прочнее входит в нашу жизнь. В этом году Днепропетровщина получила более 5 тыс. ноутбуков для школ. В целом к концу 2021-го в общины региона передадут почти 6 тыс. единиц такой техники. Оборудуют около 350 учебных заведений. Об этом рассказала заместитель председателя облгосадминистрации Ольга Горб.

«Карантин спонукає використовувати нові форми навчання, аби попри обмеження забезпечити якісну освіту. Для проведення дистанційних уроків школи Дніпропетровщини отримують нові ноутбуки. Оновлення технічної бази закладів – один з аспектів освітньої безбар’єрності», – сказала заступниця очільника області.

Цьогоріч на придбання ноутбуків для шкіл Дніпропетровщини з державного та місцевих бюджетів виділили понад 100 млн грн. Техніку отримують вчителі 5-11 класів. Кожен ноутбук має програми для дистанційного управління комп’ютерним класом та роботи з електронними підручниками.

Розвиток безбар’єрності в Україні – ініціатива першої леді Олени Зеленської. Вже розробили національну стратегію. Передбачена робота за 6 основними напрямками: фізична, інформаційна, суспільна, економічна, цифрова та освітня безбар’єрність”, – говорится в сообщении.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Какая- то выборочная безбарьерность в Павлограде. Только жополизы горлайно получили( три школы), а остальные? Или уже попили?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ