Анатолій Гриценко: притиснуті злиднями бабусі продадуть свої паї за 80 тисяч гривень

6
290

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко впевнений, що ринок земель сільськогосподарського призначення в Україні може запрацювати тільки за умови зростання довіри до влади і стабілізації економіки. Відкриття вільного продажу за нинішніх умов призведе до скупівлі землі кількома українськими родинами, які впливають на державну політику.

Про це він заявив в ефірі програми «PRIME» на телеканалі ATR.
«В основі ідеології нашої партії – найперше – людина, її права, свободи, захищена власність, конкурентна економіка, ринкові умови. Тому слово «ринок» у мене не викликає якихось негативних асоціацій. У нас точно колись буде ринок землі. Це перша позиція, а друга – у нас точно не буде базару землі. І ще жорсткіше – у нас не буде скупівлі землі кількома родинами. Саме це пропонується зараз.

В умовах, коли більшість населення за межею бідності, коли середній клас «провалився» через падіння гривні, хто купить ту землю? Родина Порошенка, родина Ахметова, родина Коломойського і далі за списком! Це буде не ринок і навіть не базар. Це буде збагачення людей, які визначають політику країни. А я вважаю, що олігархи мають бути знищені як клас. Хочете працювати у бізнесі? Будь ласка! Але не лізьте у політику, не впливайте на суди, на прокуратуру і.т.д…

Питання ціни, вартості землі… Міністерство АПК називало приблизну вартість – 20 тисяч за гектар. Хіба ж вони не знають, яка справжня вартість землі в умовах ринку?! Нехай поцікавляться, яка вартість землі в європейських країнах, де земля значно гірша за якістю і тоді трансформують на нашу ситуацію. Це буде 15-20 тисяч євро за гектар. А різниця між гривнею і євро тридцятикратна.

На мою думку, притиснуті злиднями бабусі продадуть свої паї (4 гектари) за 80 тисяч гривень. А що купиш за 80 тисяч? На цьому етапі потрібно вдосконалити інститут оренди землі з адекватною справедливою платою і з акцентом на переробку продукції», – вважає Анатолій Гриценко.

6 КОММЕНТАРИИ

  1. Симон Петлюренко(офигенный спец по Земельным и другим вопросам)

    Толян, кому опять бред чешешь? Какие родыны? Ты хоть читало этот Закон? Не более 100 га на одну украинскую морду лица. А относительно 80 тысщ, то это для тебя не деньги, а для “бабушки” которой осталось 3-4 року жыття, это даже оччень деньги. Кроме того, открою тебе асфальтному спецу по земельным вопросам большущий секрет-“бабушки” уже вымерли на 99%, а землей рулят их дети и внуки, которые асфальтных спецов сами разведут как последних лошар.

  2. Так для бабушки и 8 тысяч – большие деньги. Кроме того, глупая твоя городская морда. Бабушки никогда не вымирают. Их только в Павлограде 32 тысячи. Бабушки будут вечно. а земля кончиться за две минуты. Про закон о 100 га можешь рассказать своей кошке.И про внуков, которые метал на кладбищах воруют.

  3. Селяне паи получили, а нам, горожанам – дуля с маком, я еще должна за них переживать, пусть радуются и этому.

  4. Толя положения не знает. На земле в сёлах организованы фермерские хозяйства. Паями селян выкуплена эта земля. А с пайщиками хозяйства заключили пожизненную ренту. Селяне со своей земли имеют часть прибыли. Им выдают или в натуральной форме, или деньгами. Очень многие выбирают натуральную форму и своею частью урожая хозяйства торгуют на рынках. Получают при этом не плохой доход. Поговорите с бабушками с села и они Вам всё расскажут.

  5. Пока ещё у нас страна дураков, бедных обманывают на каждом шагу, уже сейчас ездят предлагают продать земли, а в итоге могут купить землю олигархи и иностранцы, а народу придётся тяжелым трудом зарабатывать за еду, рабство в 21 веке, сами идем к этому не ходя на голосование, хотя вообще не верится в честные выборы, будет как у путлера, главное заключается в сознательности и неравнодушии украинцев, проверим в свои силы

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ