Роман Каптєлов: Артур Володимирович, досить грати в політика

6
984

Депутата Днепропетровского облсовета Артура Мартовицкого возмутило закрытие трех украинских телеканалов, депутата Верховной Рады Романа Каптелова возмутила реакция Артура Мартовицкого.

По этому поводу Роман Каптелов со своей страници в Facebook обратися к депутатам местных советов 36-го избирательного округа, с просьбой не играть в политику.

«Сьогодні хочу звернутися до громади 36 округу та депутатів місцевих рад всіх рівнів. Від депутатів районної ради до депутатів області. Досить грати в політику, досить бути політиками! Ваші справи — місцеві проблеми та господарська діяльність.
Залиште гру в політику депутатам Верховної Ради. Деякі з них — майстри в цих справах.

Робота депутата на місцевому рівні — це господарська діяльність, яка пов’язана з грошима та податками громади які повинні ефективно розподілятися на її потреби та життєдіяльність.

Покажіть людям не тільки політичні гасла, а реальні проєкти, реальні бюджети та розв’язання реальних проблем!

Окремо хочу звернутись до поважних панів: Миколи Пономарчука та Артура Мартовицького.

Ви вже давно при владі… Зараз ви заступник голови постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань використання природних ресурсів. Ваш колега, Микола Савелійович, був депутатом Дніпропетровської обласної ради 6 (2010-2015) та 7 скликання (2015-2020).

Всього ви при владі вже понад 10 років! Ваші партії, від яких ви були депутатами, мали всі ці роки контроль над радами… Але! На окрузі вже десятки років одні й ті ж проблеми: утилізація твердого ракетного палива, незадовільний стан води, поганий стан екології, відсутність робочих місць та багато-багато інших!

Артур Володимирович, досить грати в політика. У вас вже був час на це. Давайте говорити про економіку! Бюджет області – 2,5 мільярди гривень. Доведіть, що ви працюєте на округ! Приведіть гроші в громади, добийтесь фінансування ремонту ДЗД, допоможіть Вершині відремонтувати ті об’єкти, які ви разом з ДТЕКом скинули на місто. Давайте працювати. Але тільки не так, як це було в минулому, коли ви будучи депутатом бюджетного комітету, в часи тотального правління Партії Регіонів не приводили гроші в округ, а більш конструктивно та результативно для мешканців регіону.

Подивіться на мою команду. Минулого року ми залучили на округ 10 (!) мільйонів соцеконому. В цьому році — вже 30 мільйонів!

Ми вперше залучили до Павлоградського Хімічного заводу пів мільярда гривень на утилізацію ракетного палива.

Тож якщо не вмієте залучати кошти — звертайтесь до нас. Ми допоможемо!».

6 КОММЕНТАРИИ

  1. Так никто же не принуждал принимать помойки на баланс громады. Приняли, вот и парьте мозги сами себе.

  2. Роман, ты уже обоссался с Леонидом Михайловичем, героем Украины, который взял да и порешал с твоим патроном Беней на уровне Рыжего. Марта тоже порешает, если его за жопу возьмут.

  3. Как “ловко” Каптелов уводит внимание от произвола своего босса Зе. Незамысловатый, ограниченный дурень. Надеюсь что его скоро посадят в тюрьму.

  4. Совєршєнно вєрно дарагія таваріщі! Без руководящєй і направляющєй роли партії нє обойтісь. Надо жє весті баранов у свєтлоє будущєє. Ві жє хатітє свєтлого будущєго? Вонт таваріщ Мартавіцкій давно сєбє сдєлал свєтлоє будущєє. Давно всьо парєшал! Поєнтому давайтє паддєржім таваріща Мартавіцкого і будєм надєятся на свєтлоє будущєє, катороє он парєшаєт для нас.

  5. Тупые комментарии…. Против Каптелова….. Он пишет за дело, а комментаторам важно не дело, а обгадить Каптелова……

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ