Сьогодні о 19:00 Артур Мартовицький відзвітує про свою роботу в ефірі 34-го каналу.

0
719

Відповідальність перед виборцями та постійна взаємодія з ними для народного депутата України Артура Мартовицького – безумовний пріоритет. Саме тому за минулий рік народний обранець провів 345 зустрічей з мешканцями та трудовими колективами Західного Донбасу, в яких взяли участь майже 79 000 людей. Більш ніж 1 500 людей побували в громадських приймальнях нардепа, з більшістю з них він поспілкувався особисто.

А сьогодні виборці зможуть спостерігати за відвертою розмовою Артура Мартовицького з представниками ЗМІ у студії програми «Грані» обласного 34-го каналу. Мова піде про результати роботи в окрузі та парламенті у 2016 році й пріоритети поточного року. Гострі питання, обговорення проблем 36-го округу, зворотній зв’язок від виборців – за всім цим ви зможете спостерігати, долучившись до перегляду програми «Грані» на 34-му каналі сьогодні, 5 лютого, о 19:00 (повтор програми – 6 лютого о 9:00). Також новітні технології дозволяють дивитися ефір телеканалу онлайн, за посиланням: http://34.ua/online/

«Я впевнений, що без відкритості та постійного спілкування депутата та виборців не може бути реального вирішення проблем. Добре, що ЗМІ цікавляться моєю роботою, ставлять переді мною гострі запитання, поточні проблеми. Не на всі питання у мене є відповіді, але це є стимулом для моєї подальшої роботи над тим, щоб життя моїх виборців ставало дедалі комфортнішим», – підкреслює Артур Мартовицький.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ