Микола Лукашук: Армія агресора несе величезні втрати на землі і програє нашим захисникам, тому ворог атакує з повітря

0
394

Вранці у Дніпрі система ППО знищила ворожу ракету. Уламки впали на одне з підприємств міста та спричинили пожежу,  -повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

На місці події рятувальники встановили, що займання виникло на даху одноповерхової будівлі. Це цегляний цех, який не експлуатувався. Полум’я поширилось на приміщення побутової кімнати. Вогонь знищив сміття та мотлох в кімнаті на площі 80 кв. м. Постраждалих та загиблих в наслідок пожежі немає.

Голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині:

«Сімнадцятий день повномасштабного вторгнення Росії до України. Другий ранок поспіль Дніпро прокидається від сигналу тривоги. Сьогодні зенітна ракетна бригада знищила ворожу ракету над Дніпром.

Армія агресора несе величезні втрати на землі і програє нашим захисникам, тому ворог атакує з повітря. Але наша ППО відпрацювала оперативно, тому постраждалих серед населення, або ушкодження житлових будинків чи об’єктів інфраструктури немає.
Військова адміністрація, штаб оборони області працюють 24/7. Валентин Резніченко, Геннадій Корбан, Борис Філатов, начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул та очільники всіх міст і громад області – на своїх робочих місцях», – повідомив Микола Лукашук.

Голова обласної ради запевнив: наразі ворожих військ на Дніпропетровщині немає. В жодному її куточку. Кордони регіону під надійним захистом, тому прошу громадян зберігати спокій. Вся інфраструктура Дніпропетровщини функціонує», -повідомив Микола Лукашук.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ