Анатолій Гриценко: Мінські угоди, в разі виконання, зруйнують нашу державу

4
250

“Сьогодні другі роковини Мінських угод, підготовлених Путіним і підписаним в інтересах Путіна.- пише на своєму сайті лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.
Жоден пункт за два роки не виконано. Починаючи з перших, дійсно вигідних Україні – припинення вогню, відведення важкої техніки, обмін полонених. Натомість посилюється тиск на Україну, аби вона виконала повний перелік путінських політичних хотєлок :
– особливий статус у Конституції на постійній основі;
– повна амністія;
– вибори ДО виведення з України російських військ, техніки і ДО отримання Україною контролю над своїм Державним кордоном.

Тепер зарубіжні партнери від нього вимагають: “Підписав – виконуй!”.

Можна збурюватися, ображатися ( в том числі на німецького посла), але – саме такі зобов’язання взяв на Україну Порошенко два роки тому. Тепер зарубіжні партнери від нього вимагають: “Підписав – виконуй!”.

Сподіваюся, не виконає. Парламент не дозволить. А дозволить парламент – тоді не дозволить народ. Одне маю побажання: щоб наші громадяни, які вважають себе свідомими і відповідальними – прочитали, не полінувалися, текст Мінських угод. Щоб зрозуміли, чому той, хто їх прочитав – називає зрадницькими і такими, що в разі виконання зруйнують нашу з Вами державу. І щоб більше не обирали на високі пости зрадників, за чиї дії потім дорого доводиться платити всій країні.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Никаких Минских угод. Мы сами в состоянии зруйнуваты свою краину. Если коротко о бреде Толяна.

  2. Русский БЕГЕМОТ, сколько же Вам башляет Толя? Уж очень часто Вы его пиарите! Заангажированность так и прет!

  3. Политический проект “Украина” подходит к своему завершению. Вспомните историю. До 1917 года о Украине не кто не говорил. Основная территория входила в состав Российской империи. В годы революционных событий была создана Украинская ССР, предшественник “независимой” Украины. Если в годы СССР бандериализацию, национализацию, как то сдерживали КГБ, то теперь эта чернь Европы вылезла из своих схронов. За 25 лет “независимиости” ни чего толкового не построено и не создано. Всё время уничтожали и делили между собой то, что было создано в годы Советского Союза, в тесном сотрудничестве с Россией. В итоге пришли к тому, что процветающая территория “Украина” превратилась в валютного наркомана зарубежных кредиторов. Заметьте. Не инвесторов, а кредиторов.
    ПОЗОР!!!
    И они ещё о чём то размышляют.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ