Аварійну будівлю рентгенкабінету у Павлограді могли б безкоштовно віддати у добрі руки, але ми не в Канаді

0
516

Те, що аварійна будівля рентгенологічного відділення у Павлограді пішла з молотка за 4,8 млн грн – втішило не всіх депутатів міської ради. Виникли сумніви, що велику красиву будівлю продали за хорошу ціну.

Під час сесії 14 лютого, депутат Валентин Чекалін відкрито задався питанням: чи не задешево продали цю будівлю?

– Було багато критиканів: чи виставляти на продаж – чи не виставляти, – сказав міський голова Анатолій Вершина. – Відомо, що будівля аварійна і не придатна для експлуатації. Є нормальні країни, такі, як Канада, наприклад, де такі будівлі безоплатно просто віддають людям, щоб хоча б щось робили, щоб інвестори вкладали кошти, місто розвивалось, сплачували податки. А ми обговорюємо: чи дорого, чи дешево?

Будівлю було оцінено за стільки, скільки передбачено законодавством. Вважаю, що 4 млн грн достатньо. Земля переходе в розряд комерційної.

Ці кошти призначалися для Павлоградського музею, але на сьогодні, згідно з постановою КМУ, заборонені капітальні видатки. В подальшому, як тільки зявиться можливість виділити на капітальний ремонт музею, я думаю, депутати підтримають цю пропозицію.

Читати: Рентгенологічне відділення у Павлограді пішло з молотка за 4,8 млн. грн, – зачекаємо, коли на його місці виросте 10-ти поверховий будинок

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ