Адвокаты Днепропетровщины уличены в “сливе” базы данных закрытых судебных решений

0
337

В Днепре адвокатов уличили в несанкционированном доступе к базе закрытых судебных решений, по которой последние получали информацию о следственных действиях правоохранителей.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

“За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито представників адвокатського об’єднання та працівника районного суду у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ч.2 ст.376-1 КК України).

За даними слідства, вказані особи, за попередньою змовою, незаконно отримали електронні ключі судді для доступу до закритого реєстру судових рішень, за допомогою якого дізнавалися про обшуки та інші заплановані правоохоронцями слідчі дії та інші процесуальні заходи. Одержані таким чином відомості адвокати передавали своїм підзахисним та іншим представникам криміналітету для уникнення відповідальності, а також знищення речових доказів та переховування від слідства.

За результатами обшуків, проведених у місцях проживання та роботи учасників злочину, вилучено комп’ютерну техніку, засоби комунікації та роздруківки повних судових рішень (з ідентифікуючими даними осіб, щодо яких вони винесені), які зловмисники використовували у незаконній діяльності тощо.

Наразі одному з учасників схеми – діючому адвокату повідомлено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у справі здійснюється СВ УСБУ у Дніпропетровській області”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ