Адвокат, при помощи крепких мужчин, выволок женщину из дома, переоформив недвижимость на другое лицо

2
714

Мы живем в удивительное время, когда различного рода проходимцы устраивают спектакли и на основе липовых документов обирают граждан, лишая их как денег, так и недвижимости. Например, в Днепре разоблачена преступная группа, в состав которой входил адвокат.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

Адвокат и его сообщник подозреваются в незаконном выселении владельцев дома из собственного жилья.

«Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно адвоката та його спільника, які підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 ч.2 ст.162 КК України (незаконне проникнення до житла особи, а також незаконне виселення особи, вчинене із застосуванням насильства, за попередньою змовою групою осіб.).

За даними слідства, у червні 2020 року вказані особи, разом з іншими співучасниками, вступивши у попередню змову, без відповідного судового рішення силоміць потрапили до будинку мешканців Дніпра та, застосовуючи фізичне насильство, примусово вивели господарку за двері. Аби потерпілі не потрапили до власного житла, зловмисники змінили замки на хвіртці та вхідних дверях.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. А в Павлограде, десятки таких случаев, только под прикрытием полиции все шито- крыто.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ