Адміністративна імпотенція

2
164

“Люди зараз мерзнуть і страждають у Херсоні, Кривому Розі, Смілі, Шепетівці, а чиновники, місцеві й центральні, перекидають одне на одного свою безвідповідальність, – написав на своєму сайті лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко.

Розказуючи про причини, замість того, щоб вирішувати питання теплозабезпечення невідкладно. Держава має важелі впливу на державні компанії НАК Нафтогаз і місцеві підприємства теплової енергетики в статусі державних – уперед, дійте!

Держава має механізми контролю за виведенням і нецільовим використанням зібраних у людей коштів підприємствами інших форм власності – вперед, дійте!

Замість того, щоб розказувати про проблеми законодавчого та іншого характеру. Треба міняти закони – так уперед, міняйте! І не зараз це треба робити, коли «зима прийшла несподівано», а завчасно, ще до початку опалювального сезону. Безвідповідальність і адміністративна імпотенція, від якої страждають люди.

Запрошую до обговорення на Facebook.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Толян опять только понты декларирует, а Ляшко конкретно помог Павлограду. Ляшко наш Президент, а не Толян.

  2. Слава барону Ляшко, – он включил Павлограду отопление. Видать знал, парень, где кнопка находится.Только что это за страна, где парни люшки включают отопление в городах. Они что там не знают чем заняться. Великие деятели. Солить не пересолить таких.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ