Рятувальники б’ють на сполох: спалювання сухої трави та очерету сприяє знищенню екосистем – гинуть рослинність і тварини. Цього разу в результаті пожежі на відкритому просторі постраждав 72-річний чоловік.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.
23 березня о 14:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання очерету та сухої трави поблизу вулиці Вишнева села Кардаші Миколаївської сільської територіальної громади Синельниківського району.
За повідомленням направлено рятувальників селища міського типу Петропавлівка у складі одного чергового відділення.
На відкритій території загорілася суха трава та очерет.
До прибуття пожежно-рятувального підрозділу працівниками екстреної медичної допомоги було госпіталізовано чоловіка, 1951 року народження, який постраждав внаслідок пожежі.
За попередніми даними, він отримав термічні опіки 85% тіла.
Наразі обставини події з‘ясовуються.
Вогонь знищив суху траву та очерет на відкритій території площею 3 га.
Пожежу локалізовано о 15:55 та ліквідовано о 16:36.
До гасіння пожежі залучено 5 чоловік особового складу та одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.