75 дошкільнят запрошують до нових груп в дитячих садках Павлограда

1
766

25 cічня відбулося урочисте відкриття додаткових груп в закладах дошкільної освіти № 5 та № 60 в Павлограді. Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Близько 3 років тому Міжнародною організацією дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» було проведено моніторинг серед закладів дошкільної освіти щодо доцільності відкриття додаткових груп в діючих садочках Павлограда.

Фондом було визначено 5 закладів дошкільної освіти. Серед них дитячі заклади № 5, № 60.

75 дошкільнят запрошують до нових груп в дитячих садках ПавлоградаФондом «ЮНІСЕФ» проведена величезна робота по розробленню проектно — кошторисної документації, виконані капітальні ремонти по заміні систем опалення, водопостачання, водовідведення, електропостачання, облаштування стель, стін, підлоги, заміні вікон на енергозберігаючі. Окрім того, сім дошкільних груп забезпечені необхідним обладнанням та м’яким інвентарем (столи, стільці, ліжка, матраци, подушки, постільна білизна, рушники, розвиваючі іграшки, обладнання для ігрових майданчиків).

Відкриття двох додаткових груп в закладі дошкільної освіти № 5 «Ластівка» для дітей раннього та дошкільного віку та однієї групи в ЗДО № 60 «Ювілейний» для дітей дошкільного віку стало можливо завдяки роботі Фонду ООН «ЮНІСЕФ» та міського бюджету, який виділив кошти для придбання господарчого інвентарю.

Це знаменний день для 75 дошкільнят міста та їх батьків, які забезпечені додатковими місцями у цих нових групах із зручними новими меблями, гарним ремонтом, постільною білизною та іграшками.

Взагалі, це просто казкові, сучасні, естетично — сбалансовані групи сучасної дошкільної освіти!

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ