В Павлограде 309 детей мечтают о том, чтобы у них появились родители

0
444

Не каждому ребенку выпадает счастье иметь рядом маму, которая защитит от всех бед. Не каждый ребенок, в Павлограде, засыпает в теплой постели, размышляя о друзьях или о новой машинке, которая лежит у него под подушкой.

309 детей,- это целая школа, –   сегодня живут без родительской опеки. И у каждого за плечами своя трагедия. 95 полных сирот, которые каждый день, каждый час ощущают свою ущербность.

Служба по делам детей Павлоградского городского совета обращается к жителям города с просьбой взять на воспитание в свою семью сироту.

В сообщении говорится:

«Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою темою для нашого міста. Нажаль, кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у м.Павлограді не зменшується.

На обліку в службі у справах дітей Павлоградської міської ради перебуває 309 дітей, які залишилися без батьківського піклування. Із них 95 дітей-сиріт.

Сьогодні 26 посиротілих дітей мріють про сім’ю та родинний затишок.

Шановні Павлоградці! Зробіть перший крок назустріч самотній дитині, яка Вас чекає і збереже Вашу любов на все життя. Відкрийте дітям своє серце, розділіть з нею свою любов і душевне тепло. На законодавчому рівні спрощена процедура влаштування дітей до сімейних форм виховання.

Всіх бажаючих взяти на виховання в свою сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, запрошуємо до служби у справах дітей Павлоградської міської ради за адресою: м.Павлоград, вул. Соборна, буд.42а (тел. 0957520612)».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ