Жінкам на лінії фронту присвячується

0
754

Напередодні весняного свята 8 Марта громадські організації Павлограда та волонтери за підтримки міського голови Анатолія Вершини організували концертну програму для захисниць України, повідомляє прес-служба Павлоградської міськради

Жінкам на лінії фронту присвячуєтьсяАртисти ретельно підбирали свій репертуар і подарунки для жінок, які воюють на передовій. Дана акція змогла відбутися завдяки всебічній підтримці та турботі міського голови Анатолія Олексійовича Вершини.

У кабінеті Анатолія Олексійовича, до якого в перші весняні дні прийшла ініціативна група в складі керівника громадської організації «Міжнародна дипломатична Миссия «Організація безпеки спільноті Європи» (ОБСЄ) Михайла Мясоутова, Ігоря Іванченка, заступника голови Павлоградського регіональної філії Дніпропетровської обласної асоціації прикордонників, і волонера Єлизавети Ляшенко, відразу ж пролунали слова схвалення від мера і його побажань про те, як краще провести цю акцію. Адже в усі часи музика на передовій в години, коли змовкають гармати, зцілює воїнів силою мистецтва.

Жінкам на лінії фронту присвячуєтьсяКонцертна група виїжджала на схід України з Павлограда на світанку 6 березня, в комфортабельному автобусі, виділеному міською владою. Артисти привезли на передову багато подарунків, серед яких, живі квіти жінкам-військовослужбовцям, пряники з зображенням герба Павлограда, сувеніри, які будуть корисні в армійському побуті. Також організатори поїздки з теплотою подбали про те, щоб смачно погодувати наших воїнів святковим обідом. Тому вони везли з собою продукти, які по лінії благодійності виділив фермер Павлоградського району.

Глядачами концерту стали жінки-військовослужбовці окремої 25-ї повітряно-десантної бригади (артилеристи, зв’язкові, медики, кухарі), які знаходяться на передових позиціях. Для них звучали романтичні пісні про кохання, романси, українські та циганські мелодії — розповів керівник дипломатичної місії і керівник народного тріо «Фаетон» Михайло Умарович Мясоутов.

 

У числі артистів був повний склад колективу «Фаетон» і циганський ансамбль «Чегреня».

Концерт тривав близько 45 хвилин. Програму довелося скоротити через можливу загрозу обстрілу містечка. У багатьох глядачок на очі наверталися сльози від душевних пісень і віршів.

Командування частини, в якій проходив концерт, висловило подяку його організаторам за весняний настрій і підтримку бойового духу жінок на лінії фронту.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ