2800 тонн посипного матеріалу врятують Павлоград від ожеледиці

9
173

20.11.2018р. Анатолій Олексійович Вершина провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних служб та ЗМІ з питань життєдіяльності міста.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

 

2800 тонн посипного матеріалу врятують Павлоград від ожеледиці“На нараді були розглянуті результати роботи за минулий тиждень та окреслені першочергові плани на поточний.

Анатолій Олексійович відмітив, що тиждень був дуже насичений заходами як державного рівня так і місцевого.

12 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка в м.Києві.
16 листопада в м.Вінниця — розширена нарада стосовно формування системи охорони здоров’я під головуванням Прем’єр-міністра України В.Гройсмана.
13 листопада 2018 року міський голова провів брифінг з ЗМІ щодо роз’яснення ситуації з затримкою на 4 дні опалювального сезону, відзначивши, що з цієї ситуації ми вийшли з малими втратами, не уклавши кабальний договір з НАФТОГАЗОМ на 130 млн.грн.

Анатолій Олексійович відмітив допомогу з обласного бюджету та подякував павлоградцям за терпіння і порозуміння.

Міський голова також приділив увагу питанню податків з фізичних осіб, що працюють на шахтах. Зазначивши, що відстоює інтереси не тільки мешканців, що проживають у нашому місті, а і мешканців всього регіону, які користуються соціальною інфраструктурою міста.

За інформацією директора КП «Павлоградтеплоенерго» наше місто вже отримало номінацію на природний газ на ІІІ декаду місяця. Але в подальшому все залежить від розрахунків за отримані послуги теплопостачання населенням.

Директор КП «Павлоград-Світло» повідомив, що спільно з Науково-виробничим об’єднанням «Радій» в місті буде встановлено демонстративну шафу, яка надасть можливість працювати в дистанційному управлінні зовнішнього освітлення дільниці на вул.Дніпровська від автостанції до міськрайсуду.

2800 тонн посипного матеріалу врятують Павлоград від ожеледиціВ місті заготовлено 2800 тонн посипочного матеріалу, з них 520 тонн було завезено на селище «40 років Жовтня», ПХЗ, ПШС, на мости та складні перехрестя.

Начальником відділу охорони здоров’я було озвучено, що м.Павлоград додатково отримав 232 тис.грн. на програму «Доступні ліки» на листопад. Також маємо інформацію, що додатково м.Павлограду планується виділити ще 400 тис.грн. на програму «Доступні ліки» у грудні.Мешканці міста, які не використали рецепти в аптечній мережі у листопаді можуть звернутися та отримати медичні препарати”, – говориться в повідомленні.

 

9 КОММЕНТАРИИ

 1. Что за тупой бред про “затрымку на 4 дни опалювального сэзону”. Если Толя Алексеевич не знает, то “опалювальный сэзон” в Украине начинается 15 октября.

 2. Лучше рассказал бы когда начнет бороться с должниками и ЕЖЕНЕДЕЛЬНО по вторникам докладывал о результатах.

  • Типичное мышление пэрэсичного быдла из Совдэпии. Это производственный вопрос Теплоэнерго и вы к этому не имеете никакого отношения. Или вы юрЫст из теплосетей? так чего тогда до сих пор насморк жевали?

   • Ассанизаторская машина, КП содержится за деньги налогоплательщиков и они вправе трусить и твоих юрисмтов и городского голову первого. чтобы он не скамейцки в Павлограде красил. Может он у себя в доме отопление на месяц позже включил, из-за долгов соседей?

    • Так мне пофиг когда его включат. У меня отопление комбинированное, когда Толя Алексеевич не греет, греет Ринатик, при помощи ТЭНов встроенных в батареи. А вы терпилы по жизни скулите и дальше. А относительно “налогоплательщики”, так не надо здесь басни рассказывать. Какой из тебя нищеты налогоплательщик. Вот Ринатик-налогоплательщик. И у него, в отличие от пэрэсичного быдла, страдающего манией величия, к Толе Алексеевичу претензий нет.

 3. Если у мера будет типичное мышление сантехника нулевого разряда ,то мер будет нулевого разряда. Он как руководитель несет ответственность за работу своих подчиненных. И теплосей и юротдела.

  • Особо тупым поясняю еще раз-МЭРы, СЭРы и прочие ПЭРЫ это за рубеж. В Павлограде нет такой должности. Так что не тупите и не стройте из себя офигенного спеца по колбасным обрезкам.

 4. Так тебя с детства тоже рупором не называли. У тебя в паспорте совсем другое. а ты тут барана включаешь.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ