Не спи, – замерзнешь: в ночь на 3 декабря алкоголикам запрещается появляться на улицах!

0
651

О том, что в ближайшие сутки сильно пьющие граждане могут оказаться в зоне смертельного риска, можно догадаться ознакомившись с прогнозом погоды на ближайшие сутки. Конечно, специально алкоголиков никто не предупреждает, но в винных отделах не мешало бы развесить объявления о том, что условия передвижения этой ночью резко ухудшаться.

Но городская власть не забыла предупредить всех, без исключения граждан:

“За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 – 20 см. Йдеться у зверненні відділу з питань надзвичайних симтуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради
За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 – 20 см.
З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, повязаних з ускладненням погодних умов, забезпечення безперебійного руху транспортних засобів на автошляхах міста та недопущення випадків травмування пішоходів, відділ з питань надзвичайнимх ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради звертається до керівників суб’єктів господарювання всіх форм власності, незалежно від підпорядкування, забезпечити своєчасне посипання та очищення від снігу і льоду прилеглих територій, тротуарів та автошляхів.
Прохання до всіх мешканців міста – не бути байдужими та по можливості добровільно брати участь у заходах по очищенню від снігу і льоду тротуарів та прибудинкових територій.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ