25-ій річниці незалежності України присвячується!

0
447

булах

23 липня в с.Богуслав на базі сільського Будинку культури змаганнями з гирьового спорту, тенісу настільного та шашок розпочато спартакіаду „Краще спортивне село Павлоградського району 2016 року“.
24 липня в с.Булахівка на спортивній базі ДЮСШ Павлоградського району Спартакіада була продовжена змаганнями з міні-футболу, волейболу та перетягування канату. У змаганнях прийняли участь 138 спортсменів ФСК Богданівської громади, Вербківської громади, Богуславської, Булахівської, Межиріцької та Привовчанської сільських рад. Проводили змагання сектор молоді і спорту райдержадміністрації та районна громадська організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства „Колос“ АПК України.

На урочистому відкритті спартакіади з привітаннями від голови райдержадміністрації Максимчука С.Є. звернулася голова Оргкомітету Спартакіали, заступник голови райдержадміністрації Комаркова Л.М. та Булахівський сільський голова Гузь І.О. Прапор України було піднято спортсменами ФСК „Лідер“ Богданівської сільської ради – переможцями Спартакіади 2015 року.

За підсумками змагань з тенісу настільного переможцями стала команда Вербківської громади у складі Колісник Сергій та Коза Аліна; змагань з гирьового спорту – Цимбал Едуард (Вербківська громада); змагань з шашок – Равський Євген (Богданівська громада); змагань з міні-футболу команда с.Булахівка; змагань з волейболу та змагань з перетягування канату – команди Богданівської громади.
бул

У комплексному заліку спартакіади звання „Краще спортивне село“ Павлоградського району 2016 року виборов
ФСК „Лідер-Суворова“ Богданівської громади (сільський голова Грищенко О.Г., інструктори по спорту Брусєнцов В.М., Пархоменко Ю.О.). Спортсмени Богданівкої громади будуть приймати участь в обласній спартакіаді „Краще спортивне село“ Дніпропетровщини 2016 року, яка відбудеться 06-07 серпня 2016 року у смт. Васильківка (попередні змагання з міні-футболу та волейболу) та 20-21 серпня 2016 року у с.Булахівка Павлоградського району.
ІІ місце – ФСК „Юніор-Факел“ Вербківської громади (сільський голова Холоденко Л.П., інструктори по спорту Фартушняк А.І., Киба С.О.).
ІІІ місце виборов ФСК „Булахівка“ Булахівської сільської ради (сільський голова Гузь І.О., інструктор по спорту Бузоверя В.А.);
Призери спартакіади нагороджені Кубками і дипломами від Павлоградської райдержадміністрації.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ