О голоде не забывайте!

0
407

Около пяти миллионов людей погибли от голода в период 1932-1933 годов.Какое количество людей погибло от голода в Павлограде, не знает никто.Коммунисты погибших не любили считать. Но жертв было много.
     23 ноября собравшиеся почтили память пагибших у памятного знака жертва голодомора в Павлограде,с зажжеными свечками, с цветами в руках.  В митинге приняли участие: городской голова Иван Метелица, представители общественных организаций, предприятий, школьники, члены павлоградского общества "Просвита", воспитанники театра "Элен". Прошел молебен по умершим во время голодомора.
    – За підрахунками вчених, за два роки від голоду загинуло близько чотирьох мільйонів людей, сказал городской голова Иван Метелица. – В той час щохвилини вмирало 17 чоловік, одна тисяча — щогодини, майже 25 тисяч — щодня. Ціна їх життя — 89,5 млн. пудів зерна, які вдалося вичавити з людей. Сьогодні в Павлограді живуть близько п’яти тисяч свідків минулого лихоліття.
    С  венками в руках от памятника  Матвею Хижняку к памятному знаку жертвам голодомора прошествовали члены комитета "Самозащиты предпринимателей" и члены павлоградской "Свобода".
    – Сьогодні Павлоградська міська організація ВО "Свобода" разом із об*єднанням "Студентська Свобода" проводили вшанування 80-х роковин пам*яті жертв голодомору, – сказал лидер МГО "Студентська свобода" Владислав Шевчук. – Я впевнений, що ми все робимо правильно, вшановуючи пам*ять загиблих українців. Вони не боялися тоді казать, що вони укрїнці, і за це постраждали. І ми сьогодні не боїмося репресій, і продовжуємо казати про те, що ми українці. Але без цього не може бути боротьби. 
     
   
                        Ирина Косичкина

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ