В Днепропетровской области живут и работают около 200 тыс. рискованных женщин

1
338

Женщины давно и успешно проявляют себя в сфере бизнеса. Многим мужчинам следует брать пример с хрупких женщин, которые не только содержат свои собственные семьи, но открыли рабочие места для тысяч людей.

В Днепропетровской облгосадминистрации открыли новую фотовыставку о женщинах-предпринимательницах, в рамках всеукраинского фотопроекта «Вишукана пані». На 20 фотографиях – портреты женщин-предпринимательниц со всей области.

Об этом сообщает пресс-служба Днепр ОГА.

«За нашими підрахунками, на Дніпропетровщині майже 200 тис бізнеследі. Усіх їх об’єднують такі риси, як сміливість, ризикованість, вміння приймати рішення та брати на себе відповідальність. А ще вони – мами та дружини. Такі різні «ролі» жінок і відобразили у фотопроєкті», – сказала начальниця управління департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Світлана Лагутенко.
Зйомки тривали з березня. На 20 світлинах – жінки різних професій та спеціальностей. Кожна – у національному вбранні.

«Мета проєкту – підвищити самоідентифікацію жінок. Хотіли показати, що кожна пані – гарна та добра. Несе щастя і любов у родину та суспільство. А ще, прагнули підвищити популярність національного етностилю», – розповіла організаторка проєкту, телеведуча Євгенія Ліфанова.

«Вишукана пані» – всеукраїнський фотопроєкт. Його створили до 30-річчя незалежності України. Загалом він об’єднав вже 44 жінки-підприємниці з Дніпропетровщини, додала Євгенія Ліфанова. Я – майстриня-кравчиня. Займаюсь індивідуальним пошиттям жіночого вбрання. Дуже зраділа, коли мене запросили долучитися до проєкту. Емоції переповнюють», – сказала учасниця фотопроєкту Наталія Буднікова.

Увидеть выставку можно в течение недели в холле Днепропетровской ОГА. Адрес: г.. Днепр, просп. А. Поля, 1. Вход свободный.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Помню как одна пани из Рассеи рассказывала какая она “способная и везучая” бизьнисьвумин, а муж ее советник мэра Москвы по экономики в бизьнисе полнейший лошара. Это я к тому что не мешало бы упоминать кто мужья ихние.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ