200 євро з гаманця постраждалої, у Павлограді, поліція знайти не змогла

0
317

 Через три роки після скоєння крадіжки, раніше судимому уродженцю м. Павлоград, котрий на даний момент відбиває покарання у місцях позбавлення волі, винесено вирок: назначити наказання у вигляді 3 років позбавлення волі. Щоправда, на долі ув’язненого він ніяк не позначиться, бо в серпні 2022 року лиходія вже засудили на 4 роки 6 місяців за крадіжку. Такі вироки у засуджених викликають лише посмішку.

А ось постраждала покинула зал суду без посмішки з осадом на серці: 200 євро, які зникли в у неї з її гаманця в жовтні 2019 року, про які згадується в матеріалах суду, зникли безслідно, хоча злочинець далеко від місця злочину піти не зміг.

« Обвинувачень 31 жовтня 2019 року, приблизно о 23.00 проходив мимо буд. 2 по вул. Кравченко м. Павлограда, – повідомляється в матеріалах суду, – де побачивши автомобіль білого кольору марки «Hyundai Accent», дверцята якого були замкнені.
Він підійшов до автомобіля марки «Hyundai» моделі «Accent», де ліктем руки розбив віконне скло правих передніх пасажирських дверцят автомобіля, проникнувши до салону автомобіля, викрав відео реєстратор «Full HD F900LHD», автомобільний зарядний пристрій «Protech USB-Lighting 2.4 А Black», автомобільний зарядний пристрій «Nokia DC-6» . Але він був застигнутий безпосередньо після вчинення злочину працівниками поліції Павлоградського ВП ГУНП.

Своїми умисними протиправними діями він зміг спричинити потерпілій матеріальний збиток на суму 713, 33 грн.

Допитаний обвинувачений вказав про визнання вини та пояснив, що визнає обставини, вказані в обвинувальному акті. 31 жовтня 2019 року, приблизно о 23.00 год., він йшов по вул. Новій в м. Павлограді, побачив автомобіль білого кольору, в якому був відео реєстратор. Він розбив два вікна та витяг відео реєстратор, після чого був затриманий працівниками поліції. Він відшкодував потерпілій 1600 грн. З вартістю викраденого згоден.

Потерпіла у судовому засіданні пояснила, що з обвинуваченим не знайома. Автомобіль по документам належить її сестрі , але фактично він належить їй. Вікна у автомобілі були розбиті, речей в машині не було, все було розкидано. Вони пішли шукати речі та знайшли авто крісло, розбитий відео реєстратор. Документи були розкидані по вулиці. У неї в гаманці були 200 євро, яких не було. Обвинувачений відшкодував лише 1600 грн.

Суд ухвалив: Визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України та призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

Відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання, призначеного даним вироком, більш суворим покаранням, призначеним вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 09 серпня 2022 року, остаточне покарання визначити у вигляді позбавлення волі строком 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ