На Дніпропетровщині підготовка до чемпіонату Євробаскет-2015 дозволить створити біля 16,5 тисяч робочих місць

0
354

На Дніпропетровщині підготовка до чемпіонату Євробаскет-2015 дозволить створити біля 16,5 тисяч робочих місць. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час прес-конференції.
Дмитро Колєсніков зазначив, що роботи по підготовці до чемпіонату Євробаскет-2015, будівництво спорткомплексів та створення інфраструктури для проведення тренувань і змагань дозволить створити біля 16,5 тис робочих місць.
«Для Чемпіонату в Дніпропетровську буде побудована сучасна багатофункціональна арена, в Дніпродзержинську – нова тренувальна база. Також нове життя отримає Палац спорту «Метеор». І ще один важливий проект – будуть побудовані нові термінали та злітно-посадочні смуги Дніпропетровського аеропорту»,- сказав керівник регіону.
Губернатор підкреслив, що тільки в розвиток спортивної інфраструктури Дніпропетровщини буде залучено понад 650 млн грн інвестицій. Ще близько 2 млрд гривень планується інвестувати в розвиток аеропорту, будівництво доріг тощо.
Нагадаємо, що на минулому тижні на Дніпропетровщині Президент України Віктор Янукович, Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков заклали у фундамент нової арени, яка будується до Євробаскету-2015, капсулу з посланням нащадкам.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ