ВСТАНОВІТЬ ТАБЛИЧКУ З НОМЕРОМ! Павлоград готується до Всеукраїнського перепису населення у 2013 році

0
430

Як відомо, перший всеукраїнський перепис населення відбувся в 2001 році (перепис населення повинен проводитись раз у 10 років). Тоді анкета складалася з 14 пунктів. Спочатку українцям стандартно запропонують вказати дату і місце народження, громадянство і національність. Цього разу Державна служба статистики збільшила список питань до 27, додавши в неї питання про економічний стан і зайнятість опитуваних громадян.
 На протязі 2012-2013 років була проведена наступна робота:
встановлено на фасадах будівель міста 150 нових аншлагів;
розроблено ескіз покажчика вулиць для встановлення на перехрестях;
нові аншлаги встановлені на всіх будівлях бюджетних організацій;
встановлені аншлаги майже на всіх будівлях промислових підприємств міста (де відсутні – будуть встановлені до 01.06.2013р.);
стан адресного господарства багатоквартирного житлового фонду у м. Павлограді задовільний. Встановлені аншлаги на 278 будинках, в тому числі встановлені нові аншлаги на 63 будинки. Необхідна кількість нових аншлагів – 668 шт. на 334 будинки житлового фонду міста.
Необхідно зазначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, а і всі інші адміністративні будівлі, які мають адресу у місті (підприємство, магазин, банк, аптека тощо). У зв’язку з цим звертаємося до всіх керівників приватних підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу з проханням встановити табличку з  номером  та назвою  вулиці за вашою адресою на фасаді  будинку свого підприємства, банку, магазину, аптеки тощо.
На сьогодні залишаються житлові будинки, які розташовані в приватному секторі міста, невпізнаними (тобто  не мають  номеру будинку та назви вулиці) не тільки для працівників статистики, а і для персоналу швидкої медичної допомоги, працівників пожежної безпеки, робітників міліції тощо. У зв’язку з цим звертаємося до всіх господарів приватного житла з проханням встановити на фасаді  свого будинку табличку з  номером  та назвою  вулиці або провулку за вашою адресою.

Організатор заходу Павлоградський міськвиконком, відділ з економічних питань.
Керівник  відділу Штонда Тетяна Анатоліївна.

Контактний телефон – 20-01-66

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ