ЗАРЕЄСТРУЙТЕ РЕЧОВІ ПРАВА НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

0
467

З 31 січня 2013 р. відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Павлоградського міськрайонного управління юстиції виконує функції державної реєстрації прав власності та інших речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Ст. 3 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно” встановлено, що державна реєстрація прав є обов'язковою та інформація про права на нерухоме майно та їх обтяження підлягає внесенню до Державного реєстру прав.
Обов'язковій державній реєстрації підлягають речові права та обтяження на нерухоме майно, розміщене на території України, що належить фізичним та юридичним особам, державі в особі органів, уповноважених управляти державним майном, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним організаціям, іноземним державам,  а також територіальним громадам в особі органів місцевого самоврядування.
Державна реєстрація прав проводиться за місцем розташування об'єкта нерухомого майна в межах території, на якій діє відповідний орган державної реєстрації прав.
У м. Павлограді та Павлоградському районі повноваження Державної реєстраційної служби  України у сфері державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно реалізує відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Павлоградського міськрайонного управління юстиції у Дніпропетровській області.
Відділ знаходиться за адресою: м. Павлоград, вул. Дніпровська, буд. 338 (район РТС). Телефони для довідок: (05632) 4-35-93; 4-35-97.

Головний спеціаліст відділу ДРРПННМ реєстраційної служби
Павлоградського МРУЮ
О. І. Ситько

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ