ЮРИЙ ЩЕРБАК НАСТАИВАЕТ НА НЕЗАКОННОСТИ СВОЕГО УВОЛЬНЕНИЯ. НО ПОКА БЕЗУСПЕШНО

0
508

15 февраля 2010 г. в Павлоградском горрайсуде прошло предварительное судебное заседание по иску Юрия Щербака, в котором он просил суд восстановить его в прежней должности – руководителя предприятия ОАО «Павлограджилстрой», которое сегодня преобразовано в ООО «Бетонярня Будмайстер». Юрий Щербак подал ходатайство о предоставлении суду стороной ответчика доказательством в том, что наблюдательный совет, при­нявший решение об увольнении Юрия Щерба­ка, на тот момент являлся легитимным.

– Термін існування наглядової ради, згідно статутних документів, складає 3 роки, – гово­рить Юрій Щербак. – І за останні 6 років не проводились збори акціонерів, на яких би оби­ралася наглядова рада. Згідно закону “Про господарські товариства”, повідомлення проведення зборів повинно бути опубліковано в засобах масової інформації не пізніше, як за 4 (!) дині до дати проведення зборів. Але такої об’яви в засобах масової інформації не було надруковано. Ми просили надати докази в тому, що таке повідомлення в газеті було. Адже таке повідомлення повинен був надавати я, Щербак Юрій Олександрович, тому що це вхо­дило в мої обов’язки, як керівника підприєм­ства. Я такого оголошення не давав.

І тому люди, які звільнили мене з роботи, називаючи себе членами наглядової ради, в дійсності на той час членами наглядової ради не були, тобто на той час наглядова рада була не легітимною. Я просив, щоб суд зобов’язав відповідача надати докази того, що вони є членами наглядової ради. На попередньому засіданні такі докази було надано у вигляді протоколу засідання. Але я знаю, що збори не проводилися.

Суд отказал Юрию Щербаку в удовлетво­рении ходатайства.

Следующее судебное заседание поданно­му вопросу состоится 17 февраля 2010 г.

См. также В УВОЛЬНЕНИИ РАБОТНИКОВ “БУДМАЙСТЕРА” НИКТО НЕ ВИНОВЕН?

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ