14-річний хлопчик з Харківської області пішки дістався до Павлоградщини

0
713

21.08.2015 року до Павлоградського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області звернувся чоловік, який проживає у селі Новонікольське Павлоградського району, та повідомив, що до нього за допомогою звернувся малолітній невідомий хлопець років дев’яти. Працівники СКМСД Павлоградського МВ одразу відреагували на дане повідомлення та відправились за вказаною адресою.

Підліток не одразу пішов на контакт, але після довірливої бесіди з правоохоронцями хлопчик зрозумів, що йому хочуть допомогти і розповів про себе, свою історію. В ході бесіди хлопець розповів, що він з Харківської області, Лозівського району, з села Широке, йому 14 років. У нього склались неприязні відносини з вітчимом і після чергового конфлікту він вирішив піти з дому. Пішки, без пригод дійшов до Павлоградського району, де у одного чоловіка попросив поїсти. Чоловік накормив дитину, після чого відразу сповістив міліцію про хлопчика.

Працівниками КМСД Павлоградського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області були прийняті всі можливі заходи за для допомоги дитині. Хлопчика помістили до дитячого відділення міської лікарні № 1 м. Павлограда де він був оглянутий лікарями, нагодований та відмитий. Також про дитину були повідомлені відповідні соціальні служби району, звідки прийшов хлопець, з метою належного інспектування, супроводу сім’ї неповнолітнього. Був повідомлений відділ КМСД Лозівського району з метою відвідання сім’ї підлітка та проведення бесіди з вітчимом хлопця. Встановлено, що ані підлітком ані відносно нього, за період уходу з дому, жодних правопорушень не вчинялось.

Наступного дня за хлопчиком приїхала мати. Побачивши матір хлопець зрадів але пожалівся їй на вітчима. Працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей була проведена профілактично-роз’яснювальна робота з матір’ю неповнолітнього хлопця, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, проведено бесіду щодо недопущення вчинення насильства в сім’ї та рекомендовано врегулювати відносини, які склались у родині за для не повторення подібних випадків у майбутньому. Оперуповноважені передали дитину з рук в руки матері. Зараз підліток вже вдома в оточенні рідних та друзів.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ