СЛУШАЙТЕ, НАРОДНЫЕ АРТИСТЫ!

0
299

11 января на встречу с павлоградцами в городской ЦД “Мир” приехал заместитель партии Всеукраинского объединения «Свобода», доверенное лицо кандидата в президенты Украины Олега Тягнибока, народный артист Украины Богдан Бенюк. Народных артистов Павлоград видит часто, но профессиональные актеры у нас все-таки редкость, поэтому не пойти на встречу с таким человеком было бы непростительно. Артист говорил о политике. И надо отметить, что говорил вдохновенно, как и положено профессионалу:

– Я думаю, що 17 січня – це такий своєрідний стартовий майданчик,- сказал всенародный любимец, – який дасть нам можливість побачити, як все-таки українці самоутверджуються на своїй землі, як самосвідомість до нас повертається, як ми самі себе любимо. Маю надію, що завдяки прекрасному духу, який є у нас українців серед букету чудових квітів всіх народів, однією з найкрасивіших стане квітка, яка називається Україною. І цю державу ми зводимо разом через терні і боротьбу.

Сьогодні, на жаль, за депутатським корпусом за всілякими державними структурами криється величезна кількість тих людей, які абсолютно не відповідають званню громадянина держави і розумінню патріотизму по відношенню до української нації. Приклад тому є і Павлограді. Такі люди не мають права на приниження української нації.

Естественно журналисты не упустили случая задать вопросы известному актеру.

– Пане Богдане, що змушує Вас, творчу людину, займатись такою невдячною справою, як політика? – полетел из зала вопрос.

– Це не невдячна справа, – ответил Богдан. – Будь хто – чи актор, чи підприємець, чи спортсмен – не може стояти поза політикою, тому що кожен громадянин повинен турбуватись за становлення своєї держави. І не треба розраховувати на те, що хтось інший мусить займатись цією справою. Я, як громадянин, як патріот, як народний артист України, повинен стояти на позиції захисту українців.

– А як Ви відноситесь до того, що деякі люди вважають політику брудною справою?

– Якщо брудними руками робити політику, то це так. Але, коли політики відстоюють інтереси корінної нації, коли вони її захищають або по новому примушують увесь народ пізнати це, то це не брудна справа. Це лікбез, це своєрідна освіта, коли ми по-новому примушуємо людей поглянути на свою історію. Адже ми, на жаль, не можемо похвалитись знанням своїх прадідів. Багато хто не знає, де вони поховані і звідки вони є. І від того, що ми не знаємо всіх цих глибинних речей, ми й не маємо свого історичного підґрунтя, ми не маємо фундаменту, на якому стояти. А щоб був такий фундамент, треба в кожного розбудити національну самосвідомість. На жаль, лише в нашій Україні сьогодні політика брудна. В інших країнах цього нема, тому що там державою керують справжні патріоти. А у нас в Україні створені такі умови, при керівництві держави стоїть не титульна нація, – ось в чому парадокс. Якщо в України проживає 78 % українців, то при владних структурах. також повинен бути представлений такий відсоток. А цього, на жаль, нема. Коли ви подивитесь, хто представляє сьогоднішній корпус Верховної ради, то ви побачите, що там українців можна й на пальцях полічити, а в переважній кількості – євреї, росіяни і ті, хто належать до «славнозвісної» п‘ятої колони, яка завжди потужно працює і по сьогоднішній день в Україні. І проти такої несправедливості ми повинні боротись чистими, а не брудними руками.

Вот такой он Богдан Бенюк, представитель титульной нации Украины, который не очень-то любит и россиян, и евреев, заранее предполагая, что все они представители “пятой колоны”, т.е. сплошняком шпионы и провокаторы. За всеми этими разговорами о “титульной” нации прячется примитивный лозунг “Украина – для украинцев”. Но этот лозунг, как бы ни старался Богдан Бенюк и его идейный руководитель Олег Тягнибок чужд народу Украины, как чуждо все первобытное. Если народу нечем гордится, то он начинает гордится самим собой, – кажется так говорили великие. Правда Олег Тягнибок и примкнувшие к нему националисты – это еще не вся Украина.

В заключение вечера помощник Богдана Бенюка заслуженный деятель искусства Украины, певец Теодор Кукуруза (есть у нас и такой) проникновенно пел песни о главном:

Поклонись Україні Росія у ноги.

На коліна стань і молись, і молись.

Щиро проси покаяння у Бога

За все погане, що зробила колись!

Не знаем, будет ли кланятся нам Россия… Да и поможет ли это нам построить великое государство? Ведь титульных украинцев у нас не так-то и много.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ