13-річна Діана Портретна потребує термінової допомоги

1
313

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ!


13-річна Діана Портретна із бпагатодітної родини с. Межиричі потребує термінової допомоги!!!

Донедавна дівчинка росла активною та здоровою. Але у червні цього року лікарі сповістили шокуючий діагноз – гострий лімфобластний лейкоз . Зараз Діані потрібне лікування, коштів на яке у рідних недостатньо, дівчинка виховується з бабусею і щоденні витрати, закупівля підтримуючих препаратів і медикаментів обходяться в десятки тисяч гривень.

Але якщо непідйомну для однієї родини суму поділити на всіх небайдужих, можна разом зробити велику справу – ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ веселої і життєрадісної дівчинки!

Наразі Діанка проходить перший цикл дороговартісної хіміотерапії,тому будь-яка Ваша допомога є цінною, коли кожна хвилина на вагу золота.


КОНТАКТИ ТА РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:
+380952412697 (Портретна Любов Андріївна – бабуся)
Картка Ощадбанку – 5167490053140647 (Портретна Любов Андріївна)
Картка Приват банку 5168757324672999 Портретний Сергій Володимирович (тато)

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. В Днепре долго с этим диагнозом не задерживайтесь. Там мало чем могут Вам с этим диагнозом помочь. У них только химиятерапия и переливание крови. Одной моей знакомой уже личили этот диагноз в Днепре. … Угробили. Перелили кровь со СПИДом, что даже в Израиле отказались лечить.
    По моему опыту. Надо в срочном порядке выходить на волонтёров в Киеве. Они сотрудничают с богатыми людьми, которые занимаются благотворительностью.
    Как только деньги получили, и пока в Днепре не зарозили кровь, срочно ехать в Израиль.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ