Близько 13 млн грн матеріальної допомоги надано постраждалим від ракетної атаки в Павлограді

0
394

Депутати Павлограду виділили суттєву матеріальну допомогу більше сотні домогосподарств постраждалим від ворожого ракетного удару 16 лютого. Допомога – адресна.

Про це йшлося на позачерговій сесії Павлоградської міської ради сьогодні, 21 лютого.

– Органи влади повинні надати допомогу, а не компенсувати збитки, – наголосив міській голова Анатолій Вершина. – Поліція по кожному домогосподарству зареєстровано окреме провадження щодо збитків. Люди беруть відповідні документи, реєструються в “Дії” і отримують повну компенсацію заподіяні збитки з державного бюджету. Зараз ми адресно допомагаємо людям.

Після обстеження домівок постраждалих, комісією було встановлено 3 категорії:

8 домогосподарствам, будинки яких не підлягають відновленню, виділено 600 тис. грн, з них 300 тис. виділяється з міського бюджету, і 300 тис. грн – з обласного бюджету.

Міський голова Анатолій Вершина наголосив, що грошими постраждалі зможуть розпоряджатися на власний розсуд: або ремонтувати пошкоджене житло, або купувати нове, або орендувати.

– 28 домогосподарств получатимуть по 200 тис. грн. (в рівних частинах допомага надається з міського та обласного бюджетів);

64 господарства, які мають незначні пошкодження, отримають по 30 тис. грн. (20 тис. міський бюджет, 10 тис. обласний бюджет).

До того ж, виділені додаткові кошти для поповнення матеріального резерву міста у розмірі 1 млн 529 тис. грн, з яких 1 млн 400 тис. грн. – кошти з обласного бюджету.

Завдяки оперативній дії керівників області сума матеріальної допомоги фактично подвоїлася.

Крім того, постраждалим була надана і інша допомога: будівельними матеріалами, шифером, брусом, плівкою, склом, продуктами харчування, одягом і т. і.

Міській голова подякував КП “Затишне місто” і ДТЕК “Павлоградвугілля” за наданий автотранспорт для вивезення того, що залишилось від розтрощених будинків. Рештки, які є речовими доказами, складують окремо на полігоні ТПВ.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ