В Терновке 11 выпускников гимназий получили медали

0
530

Этот учебный год терновские щкольники запомнят надолго. Но война не смогла омрачить радость получения выпускниками аттестатов зрелости. А лучшие из лучших получили не только дипломы об окончании школы, золотые и серебряные медали, но и премию городского головы. 

Так, 24 июня в торжественной обстановке терновский городской голова Виталий Тарелкин вручил золотые и серебряные медали выпускникам 2022 года.

Об этом сообщает пресс-служба Терновского горсовета.

В Терновке 11 выпускников гимназий получили медали“Це точно найскладніший випуск. Цим молодим людям довелося пройти різні випробування – дистанційне навчання, карантин, війну. Ви – найцінніший скарб для України і головний потенціал. Від вашої старанності, жаги до знань, сумлінності залежить, без перебільшення, майбутнє нашої країни. Бажаю кожному щасливої долі та здійснення найзаповітніших мрій, світлого майбутнього у нашій незалежній Україні!”, – сказав у вітальному слові Віталій Тарелкін.

В Терновке 11 выпускников гимназий получили медалиМедалі за кращі здобутки у навчанні отримали 11 учнів, з них 9 золотих і 2 срібні. Це талановиті та працелюбні юнаки та дівчата, які своєю наполегливою працею заявили про себе, своїх учителів, рідні освітні заклади. Цьогоріч заклади загальної середньої освіти міста випускають 202 учня.

В Терновке 11 выпускников гимназий получили медалиСеред нагороджених:

БАЛИКІНА Владислава, випускниця ліцею №4;

БИКОВА Уляна, випускниця ліцею №7;

БУКША Світлана, випускниця ліцею №4;

ГУСЄВА Єва, випускниця ліцею №6;

ІЩЕНКО Кіра, випускниця ліцею №7;

КОНОНЕНКО Вероніка, випускниця ліцею №6;

КРЕХОВЕЦЬКА Ірина, випускниця ліцею №4;

МОСУНОВА Олександра, випускниця ліцею №4;

МОТОВ Євген, випускник ліцею №5;

ЗАЯЦЬ Альбіна, випускниця ліцею №7;

СЕМІБОРОДА Олексій, випускник ліцею №6 .

Міський голова вручив медалі, подяки міського голови та грошові премії випускникам. Слова подяки та привітання цього дня також звучали від вчителів, батьків та медалістів”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ